EDIC seminārs par publisko runu efektīvai komunikācijai

Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils sadarbībā ar Ventspils Biznesa atbalsta centru aicina uz bezmaksas semināru “Efektīva komunikācija uzņēmējdarbībā. Publiskā runa: Bīstamie pagriezieni un pārsteidzošās veiksmes”, kurš norisināsies 23. maijā plkst. 10:00 (reģistrēšanās no plkst. 9:30) EDIC telpās Ventspils Galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2.

Publiskās runas situācijas mums ir ikdienas parādība – ik reizi, kad ieslēdzam televīziju vai radio, vai aizejam uz kādu sabiedrisku pasākumu. Bet tad mēs esam klausītāji. Vērtējot kādu citu runātāju, dažreiz apbrīnojam, cik viņam viss viegli un saprotami padodas, bet reizēm nevaram vien sagaidīt brīdi, kad runātājs  beigs.

Semināra gaitā runas un skatuves mākslas pasniedzēja Iveta Lāce pastāstīs par runas uzbūvi – kā to veidot, ko iekļaut un ko labāk nepieminēt. Kā neapjukt kļūmīgās situācijās. Ko darīt, lai mūsos ir interesanti klausīties. Viņa iemācīs arī dažus vingrinājumus stresa mazināšanai pirms publiskas uzstāšanās un to, kā  veidot pozitīvu attieksmi un pārliecību, ka šī brīža klausītājs ir Tavs vislabākais klausītājs.

Semināra īpašais viesis – Rihards Špude, SIA “Oliriki” līdzīpašnieks, kurš pastāstīs par šķēršļiem un veiksmes stāstiem savā uzņēmumā.

Seminārs notiek pasākuma ciklā uzņēmējiem “Biznesa rīts”.

Pieteikuma anketu semināram meklējiet šeit.

Semināra atslēgas punkti:

  • Publiskās runas uzbūve – kā to veidot, ko iekļaut un ko labāk nepieminēt?
  • Kā neapjukt neveiklās un kļūmīgās situācijās?
  • Ko darīt, lai mūsos ir interesanti klausīties?
  • Vingrinājumi un palīgi stresa mazināšanai.

Semināru organizē Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils sadarbībā ar Ventspils Biznesa atbalsta centru. EDIC Ventspils darbību finansiāli nodrošina Eiropas komisija

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook