Aicina dalīties atmiņās par ēku Akmeņu ielā 5

Akmeņu iela 5, 1939 - 40

Lai iegūtu informāciju un apkopotu vēstures liecības par ēku Ventspilī, Akmeņu ielā 5, kurā jau tuvākajā nākotnē atradīsies Bērnu bibliotēka, Ventspils bibliotēka aicina dalīties ar fotoattēliem un stāstiem par ēku un tās iedzīvotājiem.

Tieši cilvēku atmiņu stāsti un fotoattēli ir vieni no vērtīgākajiem informācijas sniedzējiem par to, kas kādreiz atradies un noticis šajā ēkā, kura drīzumā piedzīvos lielas pārmaiņas un taps par mūsdienīgu Bērnu bibliotēku. Bet, lai saglabātu vēstures liecības par to, kas reiz šeit bijis, kādi cilvēki dzīvojuši, kāda māja izskatījusies savā ilgajā pastāvēšanas laikā, aicinām ikvienu, kam mājās glabājas fotoattēli, kuros redzama ēka Akmeņu ielā 5, tos atnest uz Galveno bibliotēku Akmeņu ielā 2  (tālr. 63623598), vai iesūtīt Ventspils bibliotēkai e-pastā biblioteka@ventspils.lv.

Bibliotēkā fotoattēli tiks noskanēti, saglabāti arhīvā un nesabojāti atdoti atpakaļ īpašniekam. Visi iegūtie dati tiks apkopoti datubāzē, kas sniegs informāciju ne tikai par Bērnu bibliotēkas, bet arī par ēkas Akmeņu ielā 5 vēsturi.

Aicinām dalīties arī savās atmiņās par šo ēku un cilvēkiem, kas šeit dzīvojuši. Atmiņu stāstus gan uzklausīsim un pierakstīsim Galvenajā bibliotēkā, gan gaidīsim bibliotēkas e-pastā.

Ventspils bibliotēka saka lielu paldies Ventspils muzejam, kurš jau dalījies ar bildēm no sava arhīva!

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook