Aicinām bērnus apmeklēt pasākumus Pārventas bibliotēkā

IMG_0012

Kino stundas, radošās darbnīcas un citas nodarbības bērniem rudens sezonā piedāvā Pārventas bibliotēka, sniedzot iespēju arī saviem mazajiem lasītājiem interesanti un radoši pavadīt brīvo laiku.

Sākoties jaunajam mācību gadam, Pārventas bibliotēka turpinās sadarbību ar Ventas labā krasta izglītības iestādēm, aicinot pirmsskolas izglītības iestāžu grupiņas ciemoties bibliotēkā, kā arī turpinās sadarbību ar Pārventas pamatskolu.

Savukārt vecākiem, kuru atvases neapmeklē dārziņu, katru otro nedēļu otrdienās plkst. 11.00 bibliotēka piedāvā nodarbības “Ciemos pie burtu meitiņas”. Šajās nodarbībās bērni kopā ar vecākiem, vecvecākiem vai auklīti un bibliotekāri lasa grāmatiņas un radoši darbojas zīmējot, krāsojot un līmējot.

Trešdienās un piektdienās plkst. 14.30 bērni Pārventas bibliotēkā aicināti uz “Kino stundu”, kur kopā ar citiem vienaudžiem būs iespējams skatīties kādu pašu izvēlētu animācijas filmu.

Ceturtdienās plkst. 14.30 bibliotēkā notiek radošās darbnīcas, kurās bērni radoši izpaužas zīmējot, līmējot, veidojot. Piemēram, šajā ceturtdienā, 14. septembrī, radošajā darbnīcā bērni paši ilustrēs jautrus un neparastus dzejolīšus.

Reizi mēnesī Pārventas bibliotēkā notiks lasīšanas veicināšanas programmas “Grāmatu starts” pasākums 3-4 gadus veciem bērniem kopā ar vecākiem – “Pūcīšu skola”. Pirmā “Pūcīšu skolas” nodarbība notiks jau šajā sestdienā, 16. septembrī, plkst. 12.00.

Protams, katru darba dienu laikā no plkst. 16.00 līdz 18.00 bērni aicināti spēlēt arī iecienītās Xbox videospēles.

Informācijai par pasākumiem aicinām sekot līdzi Ventspils bibliotēkas mājaslapā www.biblioteka.ventspils.lv, vai facebook.com – Ventspils bibliotēka!

Uz tikšanos bibliotēkā!

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēka
liga.rude@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook