Aicinām piedalīties Dzejas konkursā “Kur zeme, tur dzeja”!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dzeju var iesūtīt ikviens dzejas cienītājs un autors, neatkarīgi no vecuma un pieredzes. Nav nozīmes, vai rakstāt klasisku dzeju, dzejisku prozu vai eksperimentālu dzeju – svarīga ir spēja aizkustināt. Atsūtiet mums savas dzejas paraugu (1-3 dzejoļus). Darbus vērtēs Ventspils bibliotēkas un Ventspils Jaunrades nama Jauno rakstnieku kluba pārstāvji.

Labāko darbu autorus aicināsim piedalīties Kurzemes dzejas dienu pasākumos. Šogad festivāls notiks Ventspilī 8.-10. septembrī. Atklāsim, ka no iesūtītajiem darbiem Ventspils Mūzikas skolas komponisti izvēlēsies dziesmu tekstus jauniem skaņdarbiem.

Pārskatiet klades vai iedvesmojieties no beidzot atnākušā pavasara, dzejoļus vēlams atsūtīt līdz 1. jūnijam! (termiņu pagarināsim, lai paspētu arī kavētāji).

e-pasta adrese – kurzemesdzeja@gmail.com

pasta adrese – Kurzemes dzejas konkurss, Ventspils bibliotēka, Akmeņu ielā 2, Ventspils, LV3601