Aicinām piedalīties konkursā!

Katru gadu 9.maijā, aicinot atzīmēt un novērtēt eiropeisku dzīvesveidu, demokrātiju, brīvības un vērtības, tiek svinēta Eiropas diena.

Šis pavasaris ir pilns izaicinājumu, kas liek mums mācīties, apgūt vairāk digitālo prasmju un tehnoloģiju, sadarboties attālināti.

Ventspils bibliotēkas Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils aicina piedalīties konkursā, izvēloties pareizo atbildi katrā no 6 jautājumiem. Pareizo atbilžu autoriem balvas!

Atbildes jāiesūta līdz 9.maija plkst.17.00 e-pastā edic@ventspils.lv. Ar uzvarētajiem sazināsimies un vienosimies par balvu saņemšanu.

Konkursa jautājumi ŠEIT!

EDIC Ventspils aicina arī ikvienu pārbaudīt un iegūt jaunas zināšanas piedaloties Eiropas eksāmenā, kas norisināsies laikā no 7.maija plkst.8.00 līdz 9.maija plkst.21.00. Sīkāk par Eiropas eksāmenu www.esmaja.lv sadaļā Projekti.

Europe Direct informācijas centrs Ventspils Galvenajā bibliotēkā darbojas no 2013.gada,  piedāvājot iedzīvotājiem vispusīgu bezmaksas informāciju par Eiropas Savienību, dažādas aktivitātes un pasākumus. EDIC Ventspils darbību finansē Eiropas komisija.

Informāciju sagatavoja:
Vija Baško
EDIC Ventspils
Tālr.: 63623231
vija.basko@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook