BARBARA BREDFORDE TEILORE – KAVENDONAS VEIKSME

300x0_kavendonasveiksme_978-9934-0-7168-3

Barbara Teilora Bredforda (1933) ir angļu rakstniece, kuras romāni tulkoti vairāk nekā 40 valodās, izdoti 90 valstīs un šobrīd pārdoti vairāk nekā 90 miljonos eksemplāru. Romāns “Kavendonas veiksme” ir triloģijas trešā grāmata.

Brīnišķīgais Kavendonas nams Jorkšīras tīrelī stāv jau vairākus gadsimtus. Divas ģimenes – aristokrātiskie Ingemi un Svonni, kuri viņus apkalpo, – ir savstarpēji saistītas jau kopš iemūrēts pirmais akmens Kavendonas mājas pamatos.
Kad kā melni negaisa mākoņi virs Kavendonas savelkas kara draudi, abu ģimeņu dēli, vīri un brāļi iesaistās karadienestā, un arī pašu namu skar liela nelaime.
Mīlas dēkas un romantiskas jūtas, bēdas un prieks piepilda šīs episkās sāgas lappuses, Ingemiem un Svonniem palīdzot cits citam un arī ciemata iedzīvotājiem.
Kavendonas veiksme viņus ir sargājusi jau gadiem ilgi, bet vai tā spēs palīdzēt arī šoreiz un nosargās jauno paaudzi?

No angļu valodas tulkojusi Zane Rozenberga.