Bērnu bibliotēka aicina uz Ģimeņu rītiem

IMG_8103

Ar septembra atnākšanu Ventspils Bērnu bibliotēkā atsāksies iemīļotie Ģimeņu rīti, kuros mazie bibliotēkas lasītāji kopā ar kādu ģimenes locekli aicināti lasīt un iepazīt grāmatiņas, darboties radošajās darbnīcās un skatīties multiplikācijas filmas.

Pirmais Ģimeņu rīts Bērnu bibliotēkā notiks jau šo sestdien, 15. septembrī, plkst.12.00. Tā kā septembris ir dzejas dienu mēnesis, arī Ģimeņu rītā bērniem būs iespēja kopā ar bibliotekāri paciemoties dzejolīšu valstībā, radošajā darbnīcā izveidot skaistu grāmatzīmi savai dzejas grāmatiņai un noskatīties multiplikācijas filmu.

Ģimeņu rīti Bērnu bibliotēkā notiek jau kopš 2016. gada, reizi mēnesī aicinot mazos lasītājus radoši pavadīt laiku citā vidē – bibliotēkā, kur vienlaikus bērni var iepazīties un sadraudzēties arī ar citiem vienaudžiem, kā arī satikt savus draugus.

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.