Bērnu bibliotēkā akcija “Grāmata maisā”

IMG_8389

Ventspils Bērnu bibliotēka aicina bērnus un jauniešus grāmatas, kuras ņemt līdzi uz mājām un lasīt, izvēlēties ne tikai grāmatu plauktos, bet arī īpaši izveidotajos noslēpumainajos maisos.

Izvēloties grāmatu kādā no maisiem, lasītājs nezina, kura grāmata būs viņa turpmākā lasāmviela, bet to viņš noskaidros tikai mājās, atverot sevis izvēlēto maisiņu. Iespējams tieši akcijas “Grāmata maisā” laikā Bērnu bibliotēkas lasītāji atradīs savu jauno mīļāko grāmatu, kuru izlasīs ar lielu interesi un ieteiks arī draugiem.

Savukārt tie bērni un jaunieši, kuriem patīk lasīt jaunākās grāmatas, kas pavisam nesen nonākušas bibliotēkas plauktos, aicināti sekot līdzi informācijai Ventspils bibliotēkas mājaslapā www.biblioteka.ventspils.lv sadaļā “Jaunākie izdevumi”, kur katru mēnesi tiek publicēti jaunieguvumi Ventspils bibliotēkā.

Informāciju sagatavoja:
Līga Arāja
Ventspils bibliotēkas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.araja@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.