Ziņas

11. 01 Atsākta grāmatu izsniegšana noteiktā kārtībā

No 12. janvāra Ventspils bibliotēka un tās struktūrvienības atsāka grāmatu un žurnālu bezkontakta izsniegšanu lasītājiem noteiktā kārtībā.

Skatīt vairāk…

07. 01 #Ēkultūra piedāvājums bērniem

Kultūras ministrijas (KM) iestādes no 16. marta uzsāka informatīvo kampaņu #Ēkultūra, aicinot iedzīvotājus ārkārtējās situācijas laikā visdažādākās kultūras norises izbaudīt virtuāli tīmekļvietnē km.gov.lv. Šeit piedāvājumā arī dažādi raidījumi, filmas, koncerti bērniem.

Skatīt vairāk…

06. 01 Divu gadu laikā ievērojami augusi un pilnveidota 3td e-GRĀMATU bibliotēka www.3td.lv

Jaunā – 2021. – gada pirmajās dienās savas pastāvēšanas otro gadadienu atzīmē lasītāju iecienītā 3td e-GRĀMATU bibliotēka (vietnē www.3td.lv), kas salīdzinoši īsā laikā ieguvusi lielu popularitāti un iekarojusi noteiktu vietu grāmatniecības un bibliotekāro pakalpojumu klāstā, lasītāju skaita ziņā kļūstot par vienu no lielākajām publiskajām bibliotēkām Latvijā. Kultūras informācijas sistēmu centra (KISC) pārziņā esošajā e-grāmatu lasīšanas platformā šobrīd ar valsts atbalstu tiek piedāvāts bez maksas lasīt gandrīz pustūkstoti e-grāmatu latviešu valodā, ko sarūpējušas četras izdevniecības – “Zvaigzne ABC”, “Apgāds Mansards”, “Prometejs” un “Latvijas Mediji”.

Skatīt vairāk…

22. 12 Ventspils bibliotēka novēl mierīgus un gaišus Ziemassvētkus!

18. 12 Bibliotēkas slēgtas apmeklētājiem

Informējam, ka no 2020.gada 21.decembra līdz 2021.gada 11.janvārim Ventspils bibliotēka un tās struktūrvienības apmeklētājiem ir slēgtas un netiek izsniegtas grāmatas. Nav iespējams arī grāmatas pasūtīt Ventspils reģiona kopkatalogā un saņemt tās paciņu veidā, kā tas bija pirmās ārkārtējās situācijas laikā pavasarī.

Skatīt vairāk…

07. 12 Īsteno idejas Ziemassvētkiem ar 3Dprinteri!

Tuvojas Ziemassvētki, tāpēc ir pēdējais brīdis parūpēties par skaistām un oriģinālām dāvanām! Aicinām izmantot 3D printera sniegtās iespējas Galvenajā bibliotēkā – ar to  var realizēt visdažādākās idejas dāvaniņām un eglītes dekorēšanai!

Skatīt vairāk…

03. 12 Ventspils bibliotēkas pakalpojumi ārkārtējās situācijas laikā

Ārkārtējās situācijas laikā līdz 2021.gada 11.janvārim Ventspils bibliotēkā apmeklētāju apkalpošana notiek, ievērojot Ministru kabineta noteikto kārtību un ieviestos ierobežojumus.

Skatīt vairāk…

26. 11 Izstādes Bērnu bibliotēkā no 30.novembra

Bērnu bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, apskatāmas izstādes:

  • Tematiska literatūras izstāde “Ziemīgas pasaciņas garajiem vakariem” (izstāde skatāma līdz 13.12.).

Skatīt vairāk…

25. 11 26.novembris – SPODRĪBAS DIENA

Ceturtdien, 26.novembrī, Ventspils bibliotēka un tās struktūrvienības būs slēgtas.

20. 11 Izstādes Bērnu bibliotēkā no 23. novembra

Bērnu bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, apskatāmas izstādes:

  • Tematiskā literatūras izstāde bērniem “Es neizgudroju dzeju, dzeja izgudroja mani”. Novembra jubilārs Ojārs Vācietis (izstāde skatāma līdz 30.11).
  • Tematiskā literatūras izstāde bērniem “10 Latvijas valsts prezidenti.” Izstādē apskatāmi visi 10 Latvijas valsts prezidenti (izstāde skatāma līdz 30.11). Skatīt vairāk…