Ziņas

13. 09 Pasākumi un izstādes Bērnu bibliotēkā no 16. septembra

Bērnu bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, notiek tematiski pasākumi:

  • Trešdien, 18. septembrī, plkst. 11.00 rakstniecības un mūzikas muzeja nodarbība sākumskolas skolēniem “Blēņas un Ziedonis”.
  • Trešdien, 18. septembrī, plkst. 14.00 radošā darbnīca “Piepildīsim sēņu groziņus”. No papīra veidosim telpiskus groziņus, kuros tiks ieliktas papīra sēnītes. Skatīt vairāk…

11. 09 „Pūcīšu skola” Pārventas un Bērnu bibliotēkā

Septembrī Pārventas un Bērnu bibliotēkā 3-4 gadus veci bērni kopā ar vecākiem vai vecvecākiem aicināti iesaistīties Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrības projektā “Grāmatu starts”. Pirmā “Pūcīšu skolas” nodarbība Pārventas bibliotēkā notiks 14. septembrī, bet Bērnu bibliotēkā – 21. septembrī.

Skatīt vairāk…

05. 09 Dzejas mēnesis Ventspils bibliotēkā

Septembris ir dzejas dienu mēnesis, kuru laikā arī Ventspils bibliotēka aicina uz pasākumiem Pārventas, Bērnu un Gāliņciema bibliotēkā, kā arī uz ekskursiju kuģīša “Hercoga Jēkaba” klāja, kur tradicionāli notiks dzejas lasījumi sākumskolas skolēniem.

Skatīt vairāk…

05. 09 Pasākumi un izstādes Bērnu bibliotēkā no 9. septembra

Bērnu bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, notiek tematiski pasākumi:

  • Trešdien, 11. septembrī, plkst. 14.00 radošā darbnīca “Rudens ziedu pušķis”. No papīra veidosim vāzi ar rudens ziediem. Skatīt vairāk…

04. 09 Pasākumi bērniem rudenī Ventspils bibliotēkā

Vasaras brīvlaikam beidzoties un skolas gaitām sākoties, Ventspils bibliotēka skolēnus aicina uz dažādiem pasākumiem, bet bērnus, kas vēl skolu neapmeklē, gaidīs uz ģimeņu rītiem, Pūcīšu skolu un radošajām darbnīcām kopā ar vecākiem.

Skatīt vairāk…

30. 08 Pasākumi un izstādes Bērnu bibliotēkā no 2. septembra

Bērnu bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, notiek tematiski pasākumi:

  • Pirmdien, 2. septembrī, no plkst. 14.00 līdz 18.00 svinam skolas sākšanos. Galda spēļu turnīrs.
  • Otrdien, 3. septembrī, plkst. 14.00 radošā darbnīca “Mans rakstāmlietu trauks”. Radošo darbnīcu vadīs “Erasmus+” programmas brīvprātīgā darba veicēja no Itālijas. Skatīt vairāk…

28. 08 29. augusts – SPODRĪBAS DIENA

30.maijs (1) 

27. 08 Mācību gada sākumam veltīti pasākumi Ventspils bibliotēkā

Par godu jaunajam mācību gadam Ventspils Galvenajā, Pārventas un Gāliņciema bibliotēkā notiks dažādi pasākumi bērniem un jauniešiem, kuros kopā ar klases biedriem un draugiem varēs jautri un radoši pavadīt laiku.

Skatīt vairāk…

22. 08 Pasākumi un izstādes Bērnu bibliotēkā no 26. augusta

Bērnu bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, notiek tematiski pasākumi:

  • Pirmdien, 26. augustā, plkst. 12.00 skolēnu vasaras brīvlaika kino. Animācijas filma “Džungļu patruļa”.
  • Pirmdien, 26. augustā, plkst. 15.00 spēlēsim Bingo Loto. Skatīt vairāk…

20. 08 Ievāko mācību grāmatas un burtnīcas Ventspils bibliotēkā!

Par mācību grāmatām ir jārūpējas, lai tās arī mācību gada beigās izskatītos tikpat labi, kā gada sākumā, tāpēc grāmatas nepieciešams ievākot. Ventspils bibliotēka arī šogad ikvienam interesentam piedāvā ievākot mācību grāmatas un darba burtnīcas.

Skatīt vairāk…