Ziņas

18. 09 Pārventas un Bērnu bibliotēka aicina uz “Pūcīšu skolu”

Arī šogad Ventspils bibliotēka aicina 3-4 gadus vecus bērnus kopā ar vecākiem vai vecvecākiem iesaistīties Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra veidotajā lasīšanas veicināšanas programmā “Grāmatu starts”.

Skatīt vairāk…

16. 09 Pasākumi un izstādes Bērnu bibliotēkā no 18. septembra

Bērnu bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, notiek tematiski pasākumi:

  • Trešdien, 20. septembrī, 14:30 Radoša darbnīca bērniem “Sēņu rūķi”.
  • Sestdien, 23. septembrī, 12:00 “Pūcīšu skola”. Lasīšanas veicināšanas programma 3-4 gadus veciem bērniem “Grāmatu starts” 1.pasākums. Skatīt vairāk…

14. 09 Nodarbība vecākiem “Montesori pedagoģija bērna attīstībai”

Piektdien, 22. septembrī, plkst. 17.00 Ventspils Galvenā bibliotēka aicina uz iepazīšanās nodarbību “Montesori pedagoģija bērna attīstībai”. Nodarbību vadīs audiologopēde, Montesori pedagoģe Daina Gorobeca. Pasākums notiek programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” ietvaros.

Skatīt vairāk…

13. 09 Dzejas autobusā viesosies dzejniece Inese Zandere

18. septembrī, Dzejas dienu pasākumu programmu Ventspilī noslēdzot, Dzejas autobusā  viesosies dzejniece, publiciste, redaktore, bērnu literatūras izdevēja Inese Zandere. Šogad Dzejas autobuss veltīts viņas daiļradei un dosies pie pirmsskolas un pamatskolu audzēkņiem.

Skatīt vairāk…

08. 09 Pasākumi un izstādes Bērnu bibliotēkā no 11. septembra

Bērnu bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, notiek tematiski pasākumi:

  • Pirmdien, 11. septembrī, 10:00 “Dadža noķerts dzejolītis”. Dzejas dienu pasākums sākumskolas audzēkņiem.
  • Pirmdien, 11. septembrī, 11:00 “Draiskie dzejolīši”. Animācijas filmu stunda. Dzejas dienu pasākums bērniem.
  • Pirmdien, 11. septembrī, 17:00 “Draiskie dzejolīši”. Animācijas filmu stunda. Dzejas dienu pasākums bērniem. Skatīt vairāk…

06. 09 Arī rudens sezonā Ventspils Bērnu bibliotēka piedāvā apmeklēt dažādus pasākumus

Sākoties jaunajam mācību gadam, Ventspils Bērnu bibliotēka piedāvā apmeklēt dažādus pasākumus bērniem – ģimeņu rītus, radošās darbnīcas, Pūcīšu skolu, Meiteņu klubiņu „Meiteņu sarunas”.

Skatīt vairāk…

05. 09 Vakance

Ventspils bibliotēka aicina pieteikties uz Galvenās bibliotēkas Lasītāju apkalpošanas nodaļas vecākā bibliotekāra Mūzikas un mākslas sektorā amatu (darba līgums uz nenoteiktu laiku ar pārbaudes laiku uz trīs mēnešiem).

Par Lasītāju apkalpošanas nodaļas vecāko bibliotekāri Mūzikas un mākslas sektorā pieņem personu ar augstāko izglītību. Priekšroka tiks dota pretendentiem ar augstāko muzikālo vai profesionālo vidējo muzikālo izglītību. Nepieciešamas prasmes strādāt ar datoru, kontaktēties ar cilvēkiem, organizēt pasākumus, zināšanas mūzikā un mākslā, kā arī svešvalodu zināšanas.

CV un motivācijas vēstuli līdz 2017.gada 22.septembrim ieskaitot iesniegt Ventspils bibliotēkas lietvedības sekretārei, Akmeņu ielā 2, Ventspilī, 3.stāvā vai sūtīt elektroniski: biblioteka@ventspils.lv, uzziņas pa tālruni 63623598.

04. 09 Lasi un vērtē Vecāku žūrijā!

Kopš 2001. gada Latvijā veiksmīgi darbojas Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra lasīšanas veicināšanas programma „Bērnu un jauniešu žūrija”.

Programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” mērķis ir veicināt lasītprasmi un interesi par grāmatām, vienot lasītājus un rosināt diskusijas par grāmatām, kā arī sekmēt augstvērtīgu literatūras izplatību. 2012. gadā vērtējamo grāmatu izlasei pievienojās arī „Vecāku žūrija”.

Skatīt vairāk…

01. 09 Ģimeņu rīts Bērnu bibliotēkā sestdien, 9.septembrī

09.09.2017.Ģimeņu rīts

01. 09 Meiteņu klubiņš “Meiteņu sarunas” ceturtdien, 7. septembrī, Bērnu bibliotēkā

07.09.2017. Meiteņu klubiņš_Meiteņu sarunas