Bērnu literatūras jaunumi- novembris

Jaunākie izdevumi bērnu literatūrā.

Pasakas pirms miedziņa

Kad debesīs iedegas zvaigznes, ir laiks palasīt grāmatiņu. Un pēc tam laiks klusai sarunai – par prieku, drosmi, atjautību, paļāvību, draudzību, mīļu ģimeni un labiem sapņiem- par visu to vēsta šīs grāmatas astoņas krāsainas pasakas.

KATALOGĀ

Deinesa, Ketija, Teits, Rasels.
Izzini laikapstākļus un klimatu

Šī aizraujošā grāmata aizvedīs tevi brīnumainā ceļojumā apkārt pasaulei pa sauszemi, jūrām un gaisu. Tu uzzināsi, kā veidojas laikapstākļi un klimats, izpētīsi negaisa mākoni, sekosi orkānam, apmeklēsi Zemes aukstāko kontinentu….
un izdibināsi, kāds laiks gaidāms rīt.

KATALOGĀ

Kur ir vienradzis? Meklē un atrodi

Vienradžu saime ir atstājusi Varavīksnes ieleju, lai dotos pasaulē spēlēt paslēpes.
Vai vari katrā grāmatas atvērumā atrast septiņus vienradžus? Gan ļaužu pilnā kempingā un mūzikas festivālā, gan milzīgā muzejā un saules izdedzinātā safari parkā. Meklējot vienradžus, tu paviesosies 17 dažādās pasaules vietās.

Auniņš Šons. Fermagedons. Lu-las ceļvedis kosmosā

Auniņu Šonu nu jau pazīst gandrīz visur plašajā pasaulē, bet vai zināt, kas ir Lu-La? Tā ir piemīlīga, ar neparastām spējām apveltīta citplanētiete, kuras kosmosa kuģis avarējis netālu no Sūnulejas fermas. Kamēr Šons ar citiem fermas iemītniekiem cenšas palīdzēt Lu-Lai atgriezties mājās, viņa jauniegūtajiem draugiem stāsta par savu planētu sistēmu, no kuras atlidojusi.

Piecu minūšu pasakas meitenēm

Piecu minūšu pasakas meitenēm aizved bērnu aizraujošā un brīnumainā pasaulē – gan  Salātlapiņas tornī diža meža vidū, gan Īkstītes miniatūrajā pasaulītē, gan Rudās vistiņas lauku sētā.
Grāmatā iekļautas deviņas krāšņi ilustrētas pasakas, atklājot mūžam nenovecojošo klasiku, kas jau paaudzēm priecējusi mazos lasītājus.

Piecu minūšu pasakas puikām

Atverot grāmatu Piecu minūšu pasakas puikām bērns nokļūs gan uz trīs āzīšu – Brašuļu tiltiņa, gan ceptuvē, no kuras aizbēdzis Piparkūku Cilvēciņš, gan trīs sivēntiņu mājiņās, gan nabaga kurpnieka darbnīcā. Grāmatā iekļautas deviņas krāšņi ilustrētas pasakas, arī Hansa Kristiana Andersena un brāļu Grimmu pasakas, atklājot mūžam nenovecojošo klasiku, kas jau paaudzēm priecējusi mazos lasītājus. Bērnu sejas priekā iemirdzēsies un viņi iemīlēs visiem tik labi pazīstamos tēlus.