Bērnu literatūras jaunumi- oktobris

                             Jaunākie izdevumi bērnu literatūrā

 

Vīdmarks, Martins, Villisa Helēna, Slimnīcas noslēpums

Jau piektā piņķerīgā Lases un Majas detektīvaģentūras lieta latviešu valodā!
Sāra Bērnarda slidojot salauž kāju, un tā tiek ieģipsēta. Kāja sāp, tāpēc jaunā sieviete saņem pretsāpju tableti un aizmieg. Kad Sāra pamostas, viņas zelta auskari ir pazuduši.
Policijas priekšnieks izstāsta detektīviem, ka slimnīcā ir apzagti vairāki pacienti, bet, tā kā nozagtās lietas nav atrastas, nevienu nevar apcietināt…
Par laimi, Lasem un Majai kā allaž ir padomā smalks plāns…

KATALOGĀ

 

 

Финч, Арло, Озеро Луны
Учебный год в школе Пайн Маунтина подходит к концу, и Арло, Индру и Генри Ву ждут долгожданные каникулы. Для тех, кто, как Арло, живёт неподалёку от Долгого леса, лето – не только сплавы на каноэ, походы и палатки. В горах у Озера Луны, в лагере «Красное перо» рейнджеры учатся читать по сосновой коре и общаются с древними духами. Силы, дремлющие на берегу озера, таинственны, непредсказуемы и… крайне опасны. И они заинтересовались Арло Финчем. Сможет ли он проникнуть в тайну Озера Луны, так тесно связанную с его собственной семьёй, пока не стало слишком поздно?

KATALOGĀ

 

 

Bēma, Anna, Emma $ vienradžruksis,Sirdī varonis
Emmas un vienradžrukša piedzīvojumi turpinās!Kopš Antonijas un Bokela kunga brīnumbūtnes – nāriņa Alva un siekaltārps Siekaliņniekaliņš – tika samainītas vietām, visi ir nelaimīgi, tāpēc Emma ar vienradžruksi nolemj brīnumbūtnes atkal atgriezt īstajās rokās. Viņi dodas draugiem palīgā un atklāj ne tikai Siekaliņniekaliņa īpašās spējas, bet arī Bokelu ģimenes tumšos noslēpumus.

KATALOGĀ

.

Zvirgzdiņš, Juris, Lāču republika.
Jura Zvirgzdiņa jaunākās bērnu grāmatas stāsts sākas brīdī, kad stratēģiskās plānošanas ministrs no rīta, izkāpjot no gultas ar kreiso kāju, nokavē Ministru kabineta sēdi. Viņš vaino mazu lācēnu, kas lēnām kopā ar večuku šķērsoja ielu, aizkavējis ministra auto. Sēdē finanšu ministrs žonglē ar skaitļiem, premjers liek izteikties ministram – kavētājam, un viņš pēkšņi atceras: Lācis! Lūk, īstais temats! Ministrs nodārdina:”Godājamie kolēģi!… Mūsu galvaspilsēta ir briesmās! Pa ielām staigā lāči!”
Iekšlietu ministrs to īsti nesaprot, bet tad piedāvā izsūtīt lāčus no valsts, savukārt ārlietu ministrs baidās no diplomātiskiem sarežģījumiem. Citi ministri satraucas par privātīpašuma neaizskaramību un piedāvā lāčus nopirkt. Ministru kabinets vienojas pieprasīt lāču pārvietošanai Eiropas līdzfinansējumu un izveidot darba grupu.

KATALOGĀ