Bērnus līdz 12 gadu vecumam aicina iesaistīties kopīgas grāmatas radīšanā

How can the future..

Kā nākotnei būt veiksmīgai? Veidosim rokasgrāmatu nākotnei! Organizācija Die Bücherpiraten (book pirates) no Vācijas aicina bērnus vecumā līdz 12 gadiem no dažādām pasaules valstīm iesaistīties kopīgas grāmatas radīšanā.

Organizācijas Die Bücherpiraten projektu mērķis ir radīt bilingvālu grāmatu datu bāzi, kuru radījuši bērni bērniem. Pārventas bibliotēka aicina arī jūs un jūsu bērnu grupu pievienoties un kopā rakstīt rokasgrāmatu nākotnei.

Lai iesaistītos grāmatas “Kā nākotnei būt veiksmīgai?’’ veidošanā:

1) uzraksti par kādu cilvēku vai cilvēku grupu, kuri dod mums cerību veiksmīgai nākotnei? (Tai nav jābūt sabiedrībā atpazīstamai personai, bet tādai, kas rīkojas un ar savu rīcību spēj mainīt lietas.) Iepazīstinot norādi, kā viņu sauc un, ar ko nodarbojas.

2) palūdz šim cilvēkam interviju, jautājot:

-        Ko jūs darāt, lai nākotne būtu veiksmīga?

-        Kāda ir sajūta?

-        Ko jūs vēlētos nodot tālāk citiem?

3) Pievieno attēlus vai fotogrāfijas, jo, veidojot grāmatu, ilustrācijas zīmēs citi bērni.

4) Ja vēlies ilustrēt citu bērnu darbus – piesakies!

5) Atbildēm uz jautājumiem nevajadzētu būt garākām par aptuveni 120 vārdiem.

6) Ja esi gatavs iesaistīties, piesakies! Arī Pārventas bibliotēka veido savu darba grupu, kurā vari iesaistīties arī Tu. Kontaktpersona – Sintija Klints (e-pasts [email protected]).

7) Portretus iespējams iesūtīt līdz 2021. gada 26. novembrim.

Projekta „Tūkstoš un viena valoda” [1001 Languages] www.bilingual-picturebooks.org  tīmekļa vietnē bērnu grupas var publicēt savas kopīgi uzrakstītās bilžu grāmatas. Vairāk nekā 200 brīvprātīgo tulko publicētās grāmatas vairāk nekā 70 valodās. Jebkura ģimene, skola vai bibliotēka pasaulē var bez maksas lejupielādēt grāmatas tūkstošiem valodu kombinācijās!

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.