Bezmaksas seminārs par komandas veidošanu

Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils un Biznesa atbalsta centrs aicina apmeklēt bezmaksas semināru “Komandas veidošana- organizācijas dzinējspēks jeb 2+2 nav 4”, kas notiks 30.maijā plkst. 10 Pils ielā .

Saliedēta komanda, kas strādā kopēja mērķa vārdā ir uzņēmuma izaugsmes un attīstības pamats, tādēļ komandas veidošana ir svarīgs process gan lielos, gan mazākos uzņēmumos. Tomēr ne vienmēr ir skaidrs no kā izvairīties un kādus aspektus ņemt vērā komandas veidošanas procesā. Ar ko sākas komandas veidošanas process? Ko ņemt verā veidojot veiksmīgu un saliedētu komandu? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem Jums sniegs biznesa un personības attīstības konsultante Vēsma Uzuleņa un pašvaldības SIA”Ventspils Reiss” valdes priekšsēdētājs Artūrs Lieģis.

Biznesa un personības attīstības konsultante Vēsma Uzuleņa vada ar personāla un uzņēmuma vadības jomu saistītus seminārus. Viņa uzkrājusi vairāk nekā 20 gadu praktisko pieredzi šajā jomā, veidojusi kvalitātes vadības sistēmas un ieviesusi personāla vadības risinājumus – kompetenču modeļus, darba izpildes vērtēšanas un motivācijas sistēmas vairāk nekā 50 dažādu nozaru uzņēmumiem. Kopš 1995.gada ir personības attīstības kursu pasniedzēja (The Springboard Consultancy sertifikāts, UK). 2009.gadā ieguvusi kouča sertifikātu (Baltic Coaching centre), bet 2014.gadā – mediatora sertifikātu (Mediācija un ADR).

Reģistrēšanās dalībai: aizpildot pieteikumu elektroniski: šeit

EDIC Ventspils darbību finansē Eiropas Komsija. EDIC Ventspils informācijas centrs atrodas Ventspils Galvenajā bibliotēkā Akmeņu ielā 2, II stāvā, tālrunis/fakss 63627362, e-pasts edic@ventspils.lv, tīmekļa vietne  http://www.biblioteka.ventspils.lv, Twitter: @EDICVentspils, Draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/edic.ventspils/, Facebook: EDIC Ventspils .

 

Informāciju sagatavoja:
Astra Pumpura
Projekta Europe Direct informācijas centrs
(EDIC) Ventspils vadītāja
Tālr.:63623598
astra.pumpura@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook