Bibliotekāriem

Prezentāciju materiāli un cita noderīga informācija bibliotekāriem.

03. 06 Publicēts Latvijas Bibliotēku oficiālās statistikas apkopojums par 2020. gadu

Latvijas Nacionālās bibliotēkas tīmekļa vietnē sadaļā Bibliotēku statistika ir publicēts Latvijas Bibliotēku oficiālās statistikas apkopojums par 2020. gadu. Tas ir pieejams arī Oficiālās statistikas portālā.

Skatīt vairāk…

07. 05 Prezentācija “Kritiskā domāšana un digitālo mediju pratība”

29. aprīlī Europe Direct informācijas centrs Ventspils organizēja žurnālistes un producentes Dainas Jāņkalnes tiešsaistes semināru “Kritiskā domāšana un digitālo mediju pratība”. Aicinām iepazīties ar semināram sagatavoto prezentāciju šeit.

11. 12 Tiešraidē varēs skatīties semināru par ANO ilgstpējīgas attīstības mērķiem

12. decembrī Pārventas bibliotēkā notiks Kurzemes reģionālais seminārs “Bibliotēkas un sabiedrības ilgtspējīga attīstība: mēs būvējam šo pasauli paši”.  Lai dotu iespēju semināra priekšlasījumus noklausīties pēc iespējas plašākam klausītāju lokam, Ventspils bibliotēkas “Facebook” lapā no plkst.10.30 tiks nodrošināta semināra tiešraide

Skatīt vairāk…

03. 09 KISC resursi un aktualitātes

29. augustā, Spodrības dienā, Ventspils bibliotēkā viesojās Kultūras informācijas sistēmu centra (KISC) pārstāvji, lai informētu par KISC resursiem un jaunumiem.

Prezentācija pieejama ŠEIT!

14. 08 Kurzemes bibliotekāru vasaras skolas prezentācijas

12. un 13.augustā Ventspils bibliotēka un Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) Kurzemes nodaļa ar Ventspils pašvaldības, Ventspils bibliotēkas, “EDIC Ventspils” un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu organizēja Kurzemes bibliotekāru vasaras skolu “Bibliotēka – vieta skaņai, atskaņai un noskaņai”, kas norisinājās Ventspils Mūzikas vidusskolas un Ventspils augstskolas bibliotēkā.

Skatīt vairāk…

01. 08 Kurzemes bibliotekāru vasaras skola “Bibliotēka – vieta skaņai, atskaņai un noskaņai”

2019. gada 12. un 13.augustā Ventspils bibliotēka un Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) Kurzemes nodaļa ar Ventspils pašvaldības, Ventspils bibliotēkas, “EDIC Ventspils” un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu organizē Kurzemes bibliotekāru vasaras skolu  “Bibliotēka – vieta skaņai, atskaņai un noskaņai”, kas norisināsies Ventspils Mūzikas vidusskolas un Ventspils augstskolas bibliotēkās Ventspilī. Vasaras saietā bibliotekāriem būs iespēja iepazīt jauno koncertzāli “Latvija”, Ventspils mūzikas vidusskolu un bibliotēku, muzicēt, ieklausīties vērtīgos stāstījumos, dzirdēt atskaņas no profesionāliem ārzemju braucieniem, veltīt stundu radošai rakstīšanai, izzināt mūzikas terapijas noslēpumus, smelties enerģiju un spēku, uzsākot jauno darba sezonu, kā arī stiprināt komandas garu un dalīties pieredzē.

Skatīt vairāk…

30. 10 Literatūras ceļvedis

“Literatūras ceļvedis” (ISSN 2592-8392) ir informatīvs Latvijas Nacionālās bibliotēkas izdevums Latvijas bibliotekāriem. Izdevuma mērķis ir sekmēt mūsdienīgu publisko bibliotēku krājuma bagātināšanu ar augstvērtīgu un kvalitatīvu literatūru, veicināt iedzīvotāju interesi par Latvijā publicēto oriģinālliteratūru, kā arī atsevišķiem tulkotajiem literārajiem darbiem un nozaru literatūru.

Skati “Literatūras ceļvedi” ŠEIT!

01. 03 Novadpētniecības seminārs bibliotekāriem

Popes muiþa 22. marts

27. 02 Aicina balsot par “Gada notikumu Latvijas bibliotēkās 2017″

Laikposmā no 17. janvāra līdz 23. februārim tika saņemti 37 pieteikumi, un tie visi tiek nodoti Jūsu vērtējumam – ir izveidota tiešsaistes balsošanas anketa “Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2017”, kur iespējams izvēlēties un nobalsot par notikumu, kurš ir pelnījis saņemt šo titulu.

Skatīt vairāk…

06. 11 Vebināru cikls kultūras un atmiņas institūciju speciālistiem

Kultūras informācijas sistēmu centrs aicina ikvienu kultūras un atmiņas institūciju speciālistu pieteikties bezmaksas tiešsaistes vebināru ciklam par aktuālajiem informācijas resursiem un e-pakalpojumu iespējām. Vebināru cikla sākums: 11.novembrī, noslēgums: 9.decembrī.
 
Lai pieteiktos vebināram, lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu, uzklikšķinot šeit.
  Skatīt vairāk…