Bibliotēkas strādā, ievērojot drošības noteikumus

IMG_5222

No 10. jūnija Galvenā, Bērnu, Pārventas, Gāliņciema, Mūzikas un Ventspils Augstskolas bibliotēka atsākusi darbu ierastajā režīmā, ievērojot drošības noteikumus.

No 13. maija līdz 9. jūnijam Galvenajā bibliotēkā lasītājus apkalpoja tikai pirmajā stāvā, bet no 10. jūnija lasītājiem pieejams arī bibliotēkas 2. stāvs un Bērnu bibliotēka.  Lasītājus klātienē apkalpos arī Ventspils Augstskolas bibliotēka, kura ārkārtas situācijas laikā strādāja tikai attālināti.

Bērnu bibliotēkā būs iespēja saņemt un lasīt grāmatas un žurnālus, viens apmeklētājs ne vairāk kā pus stundu varēs izmantot datorus, bet galda spēles, Xbox video spēles un 3D virtuālās realitātes brilles nebūs pieejamas.

Apmeklētājiem bibliotēkās jāievēro visi drošības pasākumi – jādezinficē rokas, jāievēro distance u.c. Visās bibliotēkās lasītāju nodotās grāmatas joprojām uz 72 stundām tiks ievietotas karantīnā, pēc tam grāmatas tiks izsniegtas lasītājiem.

No 23. marta līdz 12. maijam Ventspils Galvenā bibliotēka un Pārventas bibliotēka sāka apkalpot lasītājus attālināti, izsniedzot grāmatas uz mājām. Šajā laika posmā Galvenajā bibliotēkā grāmatas izsniegtas 672 lasītājiem, bet Pārventas bibliotēkā – 556. Savukārt no 13. maija līdz 9. jūnijam Galvenajā bibliotēkā grāmatas izsniegtas 3287, Pārventas bibliotēkā 2070 , bet Gāliņciema bibliotēkā – 1078 lasītājiem.  No 13. marta līdz 17. maijam attālināti Mūzikas bibliotēkā apkalpoti 597 lasītāji, bet klātienē no 18. maija līdz 9. jūnijam – 397. No 23. marta līdz 9. maijam attālināti Ventspils Augstskolas bibliotēkā grāmatas izsniegtas 1356 lasītājiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.