Biznesa rīts ar Ati Mertenu. Solis ilgtspējīgā uzņēmējdarbībā: veiksmes stāsti vs. izdzīvošanas spēle.

brVentspils Europe Direct informācijas centrs sadarbībā ar Ventspils Biznesa atbalsta centru aicina uz semināru “Biznesa rīts”, kurš norisināsies 27. februārī plkst. 10.00 (reģistrēšanās no plkst. 9:30) Biznesa atbalsta centrā, Pils iela 17, 3.stāvā.

Nodarboties ar uzņēmējdarbību nozīmē piekopt negodīgu praksi; bez naudas uzņēmējdarbību uzsākt nav iespējams; mūsdienās nav vērts neko uzsākt, jo visas nišas ir aizpildītas – šādus un citus apgalvojumus ikdienā dzirdam ne retu reizi, bet vai tā ir patiesība? Un vai teorija par uzņēmējdarbību atbilst praksei? Kā mainās dzīve, no algota darbinieka kļūstot par uzņēmēju? Šos un citus jautājumus apskatīs uzņēmējs Atis Mertens, kuram ir ilgu gadu pieredze tādos uzņēmumos kā GE Money, Nordea, Swedbank, bet šobrīd aktīvi strādā pie pūļa finansējuma (angļu: crowdfunding) platformas projektubanka.lv.

Seminārā viesosies arī divu pašmāju uzņēmumu pārstāvji, kuri dalīsies savos pieredzes stāstos, pastāstot, kā un kāpēc uzsākuši savu darbību. Dainis Briedis ir HippoCampus ekskursiju kuģīša kapteinis, kura dzīve jau no laika gala saistījusies ar jūru. Tāpat sagaidīsim “BurgerBārs” un “Cali Bārs”, kuri iekarojuši vietējo iedzīvotāju sirdis, dibinātāju Arturu Raževski.

Pēc semināra atnācēji aicināti doties uz SIA “Užavas alus”, kur Irēna Pumpura pastāstīs par alus darītavas vēsturi, alus darīšanu un uzņēmuma nākotnes iecerēm.

Pieteikuma anketu meklējiet šeit.

Semināra atslēgas punkti:

  • Teorija vs. realitāte
  • Algots darbs vs. uzņēmējdarbība
  • Vecais kapitālisms vs. jaunā ekonomika

Pasākumu sadarbībā ar Ventspils Biznesa atbalsta centru organizē EDIC Ventspils, kura darbību darbību finansē Eiropas Komisija. “Biznesa rīts” semināri Kurzemē tiek organizēti ar mērķi sniegt uzņēmējiem informāciju par uzņēmējdarbībā aktuālu tematu.

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook