NODARBĪBA ATCELTA! Burtu mācība kopā ar Vinniju

IMG_4149

Šajā gadā uz ceturto nodarbību kopā ar Ventspils Kanisterapijas komandas sunīšiem 10. septembrī plkst. 17.00 aicina Ventspils Bērnu bibliotēka.

Šoreiz nodarbībā, kurā kopā ar sunīšiem būs iespējams mācīties burtiņus, aicināti piedalīties bērni vecumā no 4 līdz 6 gadiem.

Tā kā ierobežojumu dēļ vietu skaits nodarbībā ir ierobežots (kopā 10 dalībnieku), tad interesentus aicinām tai pieteikties savlaicīgi, zvanot pa tālr. +371 636 27361 vai uz vietas Ventspils Bērnu bibliotēkā.

“Burtu mācība kopā ar Vinniju” notiks skvērā pie Ventspils Galvenās bibliotēkas ieejas. Nodarbība var tikt atcelta nepiemērotu laika apstākļu dēļ.

Aicinām vecākus izvērtēt bērna alerģijas risku pret dzīvniekiem, jo nodarbībā nav ieteicams piedalīties bērniem, kuriem ir alerģija pret suņa spalvu vai siekalām.

Informāciju sagatavoja:
Līga Arāja
Ventspils bibliotēkas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
[email protected]

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.