Cikla “Sarunas bibliotēkā” pirmā tikšanās

DSC_0755

Pārventas bibliotēkā 19. septembrī plkst. 18.00 notiks cikla “Sarunas bibliotēkā” pirmais pasākums – tikšanās ar Kandavas puses “Indānu” saimnieci Signi Ezeriņu.

Cikls “Sarunas bibliotēkā” būs turpinājums Pārventas bibliotēkas draugu kopas “Savieši” tematiskajiem pasākumiem, kuros tika iepazīti mūspuses ļaudis, tā veidojot pazīstamāku un sirsnīgāku vidi, kurā ikdienā dzīvojam. Savukārt ciklā “Sarunas bibliotēkā” notiks tikšanās ar personībām, vairāk sarunājoties par dzīvi, mākslu, zinātni, mūziku un vēl daudz ko citu.

“Ja “Saviešos” vairāk bija saruna par pašu cilvēku, tad jaunajā turpinājumā sarunāsimies par notikumiem un lietām, kurās mēs katrs  atrodamies un kuras veidojam. „Sarunas bibliotēkā” paplašina tikšanās iespēju robežas no pašu pilsētas līdz pasaules malu malām,” stāsta ģimenes ārsts, sarunu vadītājs Gundars Kuklis.

Pirmajā “Sarunas bibliotēkā” pasākumā viesosies “Indāni” saimniece Signe Ezeriņa, kura ar sirds klātbūtni veidojusi vidi, savu skaisto pasauli, kura pilna jauku pārsteigumu un vērā ņemamu domu un atziņu. Kā no diedzētiem graudiem izveidot galdautu, kā palaist zirgus ar sudrabainiem spārniem mēnesnīcas debesīs? To saimniece Signe prot!

Informācijai:
Igeta Gredzena
Ventspils bibliotēka
Pārventas bibliotēkas vadītāja
Tālr.: 63680073
igeta.gredzena@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook