D.Zande par bērnu attiecībām ģimenē

Zande_O.Juras foto

Piektdien, 19.oktobrī, plkst. 17.00 Ventspils Galvenā bibliotēka aicina apmeklēt psiholoģijas zinātņu doktores D.Zandes lekciju “Brāļu un māsu savstarpējās attiecības. Bezmaksas pasākums notiek programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” ietvaros.

Ģimenē, kurā ir vairāk par vienu bērnu, attiecības pastāv ne tikai starp vecākiem, starp vecākiem un bērniem, bet arī bērnu starpā. Kā veidot tās draudzīgas un cieņpilnas, kā risināt problēmas un konfliktus, ja tādi rodas, kā panākt, lai labo brīžu ir vairāk?

Svarīgi ir izprast bērnu domas un sajūtas, ģimenē ienākot vēl vienam mazulim. Lai visi ģimenē justos labi, vecākiem bērni ne tikai jāmīl, bet arī jāmāca pieņemt citam citu, jāpalīdz, ja radusies greizsirdība vai izveidojušās konfliktsituācijas.

Diāna Zande ir psiholoģijas zinātņu doktore (ieguvusi doktora grādu klīniskajā psiholoģijā), kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, pasniedzēja Latvijas universitātē un Rīgas Stradiņa universitātē, praktizē Diānas Zandes psihologu praksē.

Iepriekšēja pieteikšanās uz lekciju nav nepieciešama. Laipni gaidīti visi interesenti!

Turpinot programmu “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta”, Ventspils bibliotēka piedāvā lekcijas un nodarbības, kuru tematiku ierosinājuši  mazuļu vecāki. Programmas īstenošanas gaitā šī ir trešā D.Zandes lekcija šogad. Notikušas arī vairākas citu pasniedzēju nodarbības.

Foto: O.Jūra

Sagatavoja:
Vija Baško
Ventspils Galvenās bibliotēkas 
Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vadītāja 
tālr. 63623231
vija.basko@ventspils.lv

 

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook