DŽEFRIJS ĀRČERS – STIPRĀKS PAR ZOBENU

3.vieta janvārī

Valdzinošais stāsts par Kliftonu un Beringtonu ģimenēm turpinās

Harijs Kliftons uzzina, ka ievēlēts par jauno Anglijas PEN kluba prezidentu, un nekavējoties uzsāk kampaņu par izsūtītā krievu rakstnieka un disidenta atbrīvošanu, kurš ir uzrakstījis satriecošu aculiecinieka stāstu, atklājot Josifa Staļina patieso seju. Iesaistoties šajā lietā, Harijs pakļauj sevi reālām briesmām.

Harija un Emmas dēls Sebastjans Londonā strauji gūst panākumus Fārtingu bankā un ir saderinājies ar skaisto amerikānieti Samantu. Tomēr nicināmais Eidrians Slons, kuru interesē tikai pašlabums un Sebastjana iznīcināšana, gatavo viņam kārtējo trāpīgo uzbrukumu…