DŽEINA KORIJA – MANA VĪRA SIEVA

6.vieta februārī.

Ja nu kāds atņemtu to, kas pieder jums?

Lilija Makdonalda ir gatava spert soli pretim jaunai dzīvei – viņa ir apprecējusies ar pievilcīgu vīrieti un sākusi strādāt cienījamā advokātu birojā. Viņas pirmais klients ir notiesāts par savas mīļotās slepkavību. Lilijai ir jāpierāda, ka šis vīrietis nav vainīgs. Gatavojoties skandalozajai tiesas prāvai, sieviete pamazām saprot, cik trausla ir robeža starp patiesību un meliem: ne tikai kriminālpasaulē, bet arī viņas privātajā dzīvē.