DŽONS HORSTS LJĒRS – ZIEMĀ SLĒGTS

9789934202049_108

Larvikas policijas Kriminālo izmeklējumu departamenta galvenais inspektors Viljams Vistings uzsācis šķietami neatšķetināmu mīklu par vasarnīcu rajonā izdarītu slepkavību. Domu pavedieni ved visdažādākajos virzienos, aizvedot Vistingu tālu prom no slepkavības norises vietas — no Norvēģijas uz Lietuvu, kur visrūdītākie noziedznieki kļūst par neatsveramiem lieciniekiem, kas palīdz lietas atrisinājumam. Cauri visam vijas inspektora meitas Laines kaislīgā mīlestība ar Tomiju, kurš savulaik tiesāts par narkotikām… Sapņi mijas ar realitāti un aptveramais kļūst redzams arvien skaidrāk!