EDIC informācijas telts Pagastu dienā

edic_pagastu_diena

Svētdien, 4.septembrī no plkst. 11.00 Piejūras brīvdabas muzejā jau 14.reizi norisināsies Ventspils novada Pagastu diena. Pasākumā piedalīsies arī Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils.

Svētku apmeklētāji varēs iepazīt Ventspils novada pagasta pašražojumus- amatniecības un kulinārijas izstrādājumus, uzzināt, kas notiek Amatnieku un Smeķu ielā, apskatīt un iegādāties dažādus rokdarbus. Studija “Latva” un rokdarbu kopa “Spārni” kopā ar tekstilizstrādājumu izgatavotāju Solvitu Zarupsku demonstrēs tautastērpu elementus mūsdienu apģērbā. Kurzemes rokdarbnieces stāstīs cita citai par savu pieredzi, turpināsies Ventspils novada šalles adīšana. Savu veikumu rādīs arī stikla pūtēji, ādas apstrādes un seno rotu meistari, dzintara diega aproču darinātājas, koka karošu grebēji, burkānu raušu cepēji.

Europe Direct informācijas centra (EDIC) Ventspils informatīvajā teltī apmeklētāji varēs vairāk uzzināt par vienu prioritārajiem Eiropas Komisijas darbības virzieniem 2016.gadā, kas, lai veicinātu inovācijas un ieguldījumus cilvēkresursos,   paredz īstenot pasākumus uzņēmējdarbībai labvēlīgas vides radīšanai. Tas nozīmē gan nepieciešamību mazināt barjeras pakalpojumu, būvniecības un mazumtirdzniecības nozarēs, gan novērst diskrimināciju pret patērētājiem atkarībā no nacionalitātes un dzīvesvietas, gan PVN noteikumu vienkāršošanu.

EDIC Ventspils stenda apmeklētāji varēs ne tikai degustēt Ventspils novada ražojumus, bet arī piedalīties konkursos, ar krāsainajām smiltīm veidot Latvijas karti, mēģināt salikt puzles.  Zinošākos, precīzākos, ātrākos un asprātīgākos gaida  balvas!

Europe Direct informācijas centra Ventspils darbību finansiāli atbalsta Eiropas Komisija. EDIC atrodas Ventspils Galvenajā bibliotēkā Akmeņu ielā 2, II stāvā. Tālrunis/fakss 63627362, e-pasts [email protected].

Pagastu dienu organizē Ventspils novada sieviešu biedrība ”Spārni”, Ventspils novada pagastu pārvaldes, Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs.

Nāc un piedalies Pagasta dienas pasākumos un neaizmirsti iegriezties EDIC Ventspils informatīvajā teltī, lai uzzinātu, novērtētu un kopā labi pavadītu laiku!

 

Informācija :
Astra Pumpura
Ventspils bibliotēkas direktore Projekta EDIC Ventspils vadītāja
[email protected]
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook