EDIC informācijas telts Rātslaukumā

EDIC

Pilsētas svētkos, Grāmatu svētku programmā, 1.augustā no plkst 12.30 līdz plkst.15, Rātslaukumā apmeklētājus gaidīs Europe Direct informācijas centra (EDIC) Ventspils informācijas telts.

EDIC teltī ikviens varēs uzzināt Eiropas Savienības aktualitātes un gūt plašāku ieskatu vienā no Eiropas Komisijas prioritātēm- Eiropas Zaļais kurss. Mūsdienās daudzi cilvēki cenšas ievērot ekoloģisku dzīvesveidu, piedomājot pie tā, lai radītu pēc iespējas mazāku negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi gan tiešā, gan netiešā veidā.

Telts apmeklētāji eksperta vadībā varēs darboties eko ziepju un lūpu balzāma pagatavošanas meistarklasē, paša rokām izgatavojot sev dāvaniņu, kā arī piedalīties konkursos, pārbaudīt savas zināšanas par Ventspili spēlē “Pilsētas ABC”, kuru Latvijas Drošāka interneta centra Drossinternets.lv projektā veidojušas ventspilnieces I. Grinfogele (Digitālais centrs), P.Anškena un K.Špude no Ventspils bibliotēkas.

Europe Direct informācijas centrs Ventspils Galvenajā bibliotēkā darbojas no 2013.gada,  piedāvājot iedzīvotājiem vispusīgu bezmaksas informāciju par Eiropas Savienību, dažādas aktivitātes un pasākumus. EDIC Ventspils darbību finansē Eiropas Komisija.

Informāciju sagatavoja:
Vija Baško
EDIC Ventspils
Tālr.: 63623231
vija.basko@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook