Ziņas

03. 08 Ventspils pilsētas svētkos aicina uz interaktīvo “Eiropas Savienības vēstniecību”

Jau šo sestdien, 5. augustā, Ventspils pilsētas svētku laikā pilsētas iedzīvotāji un tās viesi ir aicināti apmeklēt interaktīvo Eiropas Komisijas projekta InvestEU telti – “Eiropas Savienības vēstniecību” Ventspils Rātslaukumā, Akmeņu ielā 2. Laika posmā no plkst. 12.00 līdz 18.00 gan lieli, gan mazi pasākuma apmeklētāji varēs piedalīties un iegūt vērtīgas balvas spēlē “ES zinu vai minu par Eiropas Savienību”, papildinātajā realitātē tuvāk iepazīties ar Latvijas veiksmes stāstiem uzņēmumu vidū, kā arī fotografēties īpašā fotostudijā.

Skatīt vairāk…

31. 07 Nedēļas galvenie ES notikumi Eiropas institūcijās, ES Mājā (Aspazijas bulv. 28) un citur Rīgā/Latvijā

28. 07 Par Eiropas Savienību Rātslaukumā

Sestdien, 5.augustā, no plkst. 12.00 līdz 16.00 Ventspils Rātslaukumā Pilsētas svētku viesus un ventspilniekus aicina Europe Direct informācijas centra (EDIC) Ventspils informatīvā telts “Digitālā Eiropa” un ES komunikācijas kampaņas telts”.

Skatīt vairāk…

24. 07 Iesūti ES fondu projekta fotogrāfiju un laimē ceļojumu un fotoskolas nodarbību!

Eiropas Komisija ES fondu kampaņas #EUinMyRegion jeb “Eiropa manā reģionā” ietvaros aicina jebkuru interesentu līdz 27. augustam iesūtīt līdz trim fotogrāfijām ar ES fondu projektiem. No populārākajām un žūrijas izvēlētajām fotogrāfijām trīs labāko fotogrāfiju autori saņems braucienu uz Briseli divām personām Eiropas Reģionu un Pilsētu nedēļā 9. – 12. oktobrī un ielūgumu uz fotografēšanas darbsemināru.

Skatīt vairāk…

24. 07 Nedēļas galvenie ES notikumi Eiropas institūcijās, ES Mājā (Aspazijas bulv. 28) un citur Rīgā/Latvijā

Skatīt vairāk…

20. 07 Investīciju plāns Eiropai. EIB 30 miljonu eiro aizdevums Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra attīstībai

Eiropas Investīciju banka (EIB) piešķīrusi līdz 30 miljonu eiro lielu aizdevumu Latvijas Universitātei (UL), lai turpinātu universitātes jaunās studiju pilsētiņas (Akadēmiskā centra) attīstību, īpaši koncentrējoties uz mūsdienīgu, jaunākajām tehnoloģijām aprīkotu pētniecības un studiju telpu celtniecību. Šī ir pirmā reize Baltijas valstīs, kad EIB tiešā veidā piešķir aizdevumu augstākās izglītības iestādei. Aizdevums garantēts ar Eiropas Stratēģisko investīciju fonda (ESIF) atbalstu. Tā ir nozīmīga Investīciju plāna Eiropai jeb tā sauktā “Junkera plāna” daļa.     Skatīt vairāk…

17. 07 Nedēļas galvenie ES notikumi Eiropas institūcijās, ES Mājā (Aspazijas bulv. 28) un citur Rīgā/Latvijā

Skatīt vairāk…

17. 07 Starptautiskajiem uzņēmumiem būtu jāatklāj informācija par katrā valstī samaksātajiem nodokļiem

Lieliem starptautiskajiem uzņēmumiem jāpublisko informācija par katrā valstī nomaksāto nodokļu apjomu, paredz otrdien EP balsojumā atbalstīts noteikumu projekts. Komerciāli sensitīvas informācijas gadījumā būtu iespējams piemērot izņēmumus.

Skatīt vairāk…

11. 07 EDIC Ventspils telts Kuldīgas svētkos

Svētdien, 16.jūlijā, Kuldīgas Pilsētas dārzā pasākuma „Šurumburums visai ģimenei” ietvaros no plkst. 12.00 līdz plkst. 15.00 darbosies Europe Direct informācijas centra (EDIC) Ventspils informācijas telts “ERASMUS+ – izaugsmei”.

Šogad viena no veiksmīgākajām Eiropas Savienības programmām “Erasmus+” atzīmē savu 30 gadu jubileju. Tas ir nozīmīgs notikums visai Eiropai. Trīsdesmit gadu garumā programma piedāvā studiju un apmācības vai prakses iespējas gan augstākās izglītības, gan profesionālās izglītības līmenī, kā arī studentu apmācības, jaunatnes apmaiņas, brīvprātīgā darba un darbinieku apmaiņas iespējas visās izglītības jomās, mācībās un sportā. “Erasmus+”  ir atvērta arī cilvēkiem no nelabvēlīgākas vides. Skatīt vairāk…

10. 07 Nedēļas galvenie ES notikumi Eiropas institūcijās, ES Mājā (Aspazijas bulv. 28) un citur Rīgā/Latvijā

Skatīt vairāk…