Ziņas

14. 12 “Biznesa rīts” ar Jāni Palkavnieku

Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils sadarbībā ar Ventspils Biznesa atbalsta centru aicina tiešsaistē platformā “Zoom” piedalīties seminārā “Cilvēcīgas prasmes digitālā laikmetā”, kas norisināsies šī gada 18. decembrī  no plkst. 10:15 līdz plkst. 12:15.

Skatīt vairāk…

10. 12 Piesakies lekcijai “Pasaule bez atkritumiem”

Pirmdien, 14.decembrī, no plkst.14.00 līdz plkst.15.00 Europe Direct informācijas centrs Ventspils un Ventspils Tehnikums aicina piedalīties lekcijā “Pasaule bez atkritumiem”, kas notiks Zoom platformā. Lekciju vadīs Mairita Lūse, Zero Waste Latvija valdes locekle.

Skatīt vairāk…

10. 12 Ārlietu ministrija izsludina Latvijas starptautiskās atzīšanas “de iure” simtgadei veltītu konkursu jauniešiem

2021. gada 26. janvārī atzīmēsim Latvijas Republikas starptautiskās atzīšanas de iure simtgadi. Tieši pirms 100 gadiem Latvijas diplomātiem izdevās panākt Antantes Augstākās padomes lēmumu par Latvijas atzīšanu de iure, tādējādi Latvijai kļūstot par starptautiski atzītu valsti. Starpkaru periodā 26. janvāris Latvijā bija brīvdiena un svētku diena, ko plaši atzīmēja gan ģimenēs, gan sabiedrībā.

Skatīt vairāk…

07. 12 Eiropas Komisijas ziņojums par Rīcības plānu integrācijai un iekļaušanai 2021-2027.gadam

Ieskats Eiropas Komisijas ziņojumā par Rīcības plānu integrācijai un iekļaušanai 2021-2027.gadam.

2020. gada 18. novembrī notika EMT Somijas kontaktpunkta tiešsaistes seminārs par par pilsonības iegūšanas ceļiem ES dalībvalstīs. Konferencē tika prezentēts EMT ziņojums par pilsonības iegūšanas ceļiem trešo valstu pilsoņiem Eiropas Savienībā un video. Ar ziņojumu aicinām iepazīties ŠEIT.

Skatīt vairāk…

07. 12 Eiropas lietas par novembra aktualitātēm

Eiropas migrācijas tīkls kopā ar Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības nodaļas kolēģiem ir sagatavojis Eiropas lietas par novembra aktualitātēm.

Skatīt vairāk…

13. 11 Lekcija “Uzvedības kultūra un tēls biznesā”

Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils aicina 14.novembrī no  plkst.10.30 līdz plkst. 14.00 noklausīties Vidzemes augstskolas docentes, Dr. sc. administr., Mg. Psych. Agitas Šmitiņas lekciju “Uzvedības kultūra un tēls biznesā”.

Skatīt vairāk…

09. 11 Seminārs “Komandas vadīšana digitālajā vidē”

Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils sadarbībā ar Ventspils Biznesa atbalsta centru aicina piedalīties seminārā “Komandas vadīšana digitālajā vidē”, kas norisināsies tiešsaistē platformā “Zoom” šī gada 12. novembrī no plkst. 10.00 līdz 12.40. Pasākums notiek ciklā “Biznesa rīts”.

Skatīt vairāk…

05. 11 Eiropas lietas par oktobra aktualitātēm

Eiropas migrācijas tīkls kopā ar Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības nodaļas kolēģiem ir sagatavojis Eiropas lietas par oktobra aktualitātēm.
Skatīt vairāk…

29. 10 Pētījums “Europass dokumentu atpazīstamība un pielietošana Latvijā”

2019. – 2020. gada pirmajā pusē Akadēmiskās informācijas centrs veica pētījumu par Europass dokumentu atpazīstamību un pielietošanu Latvijā no 2005. līdz 2018. gadam, kā arī par to, kā Europass un tā lietošanas paradumi ir mainījušies un attīstījušies laika gaitā.

Skatīt vairāk…

15. 10 Aicina izspēlēt spēli “Eiropa manā pilsētā”

No 19. līdz 26. oktobrim 11  Latvijas pilsētās notiks orientēšanās spēle “Eiropa manā pilsētā”, aicinot ikvienu iepazīt Eiropas Savienības (ES) labos darbus savā apkārtnē.

Skatīt vairāk…