Ziņas

17. 03 EP Informācijas biroja Latvijā sagatavotā ziņu lapa par aktuālo Eiropas Parlamentā un EP Informācijas birojā Latvijā.

Marta apkārtrakstā:

·         Cilvēktiesības: Ukrainas politieslodzītie Krievijā, Zimbabve un Filipīnas

·         Stingrākas pārtikas kontroles “no tīruma līdz šķīvim”

·         Atkritumi: palielināt pārstrādi, samazināt noglabāšanu poligonos un ierobežot pārtikas atkritumus, prasa EP Skatīt vairāk…

15. 03 Seminārs par klientu apkalpošanu

Ventspils Europe Direct informācijas centrs un Zaļo un Viedo Tehnoloģiju klasteris aicina uz bezmaksas semināru “No labas klientu apkalpošanas uz izcilu”, kurš notiks 23.martā plkst. 11.00 Kurzemes Democentrā.

Labs serviss klientam liek justies īpašam. Laba pakalpojumu sniegšanas kvalitāte ir svarīga, lai būtu nodrošināta uzņēmuma ilgtermiņa attīstība. Ja nav pietiekams apkalpošanas līmenis, uzņēmums var pastāvēt tikai īstermiņā.

Seminārā uzzināsiet galvenos soļus no labas klientu apkalpošanas uz izcilu. Kā arī labākos piemērus no kā mācīties šeit pat Latvijā un pasaulē. Skatīt vairāk…

14. 03 Romas līguma parakstīšanas jubileja

Raksts par godu Romas līgumu 60 gadadienai – avots “Ilustrētā Junioriem”

Skatīt vairāk…

09. 03 Seminārs “ES enerģētikas infrastruktūras attīstības prioritātes. Energoefektivitāte”

Piektdien, 10.martā, no plkst. 9.00 Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils, kas atrodas Galvenajā bibliotēkā Akmeņu ielā 2, aicina apmeklēt bezmaksas semināru ES enerģētikas infrastruktūras attīstības prioritātes. Energoefektivitāte”. Skatīt vairāk…

08. 03 5.-12.klašu skolotājus aicina pieteikties starptautiskam etwinning semināram Rīgā par starppriekšmetu sadarbību

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai starptautiskā kontaktu veidošanas seminārā “Starppriekšmetu sadarbība mācību procesā un eTwinning projektos”. Seminārs no 6. Līdz 9.aprīlim notiks Rīgā. Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 19.marts, aizpildot tiešsaistes anketu http://bit.ly/anketa_csriga_17. Semināra darba valoda – angļu.

Skatīt vairāk…

06. 03 Atpakaļ uz skolu 2017

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina Jūs piedalīties akcijā “Atpakaļ uz skolu 2017″!

Skatīt vairāk…

06. 03 Eiropas Komisijas izsludina konkursu „Eiropas Uzņēmējdarbības Veicināšanas balvas 2017”

Ekonomikas ministrija aicina uzņēmējus un to pārstāvošās organizācijas, valsts, reģionālā vai vietējā līmeņa iestādes, kā arī publiskā un privātā sektora partnerības organizācijas, kas īstenojušas pasākumus uzņēmējdarbības sekmēšanai Latvijā, piedalīties Eiropas Komisijas izsludinātajā konkursā „Eiropas Uzņēmējdarbības Veicināšanas balvas 2017”. Projektus konkursam var iesniegt līdz š.g. 1. jūnijam Ekonomikas ministrijā. Žūrijas galvenā balva tiks piešķirta visradošākās un iedvesmojošākās uzņēmējdarbības veicināšanas idejas autoriem katrā nominācijā.

Skatīt vairāk…

02. 03 Pirmsskolas un sākumskolas skolotājus aicina pieteikties etwinning semināram apvienotajā karalistē par lasīšanas prasmēm

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai starptautiskā kontaktu veidošanas seminārā “Lasītprasmes un rakstītpratības attīstīšana mācību procesā un eTwinning projektos”. Seminārs no 25. līdz 27. maijam notiks Ņūkāslā pie Tainas, Apvienotajā Karalistē. Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 19.marts, aizpildot tiešsaistes anketu http://bit.ly/anketa_literacy_2017. Semināra darba valoda – angļu.

Skatīt vairāk…

28. 02 Skolotājus aicina pieteikties starptautiskam eTwinning semināram Horvātijā par brīvdabas pedagoģijas metodēm

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai starptautiskā kontaktu veidošanas seminārā “Brīvdabas pedagoģijas metodes mācību procesā un eTwinning projektos”. Seminārs no 31.maija līdz 3.jūnijam notiks Šibenikā, Horvātijā. Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 19.marts, aizpildot tiešsaistes anketu http://bit.ly/anketa_HR_2017. Semināru organizē Horvātijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu.

Skatīt vairāk…

28. 02 Izspēlē interneta spēli “Tu – Eiropas Parlamenta deputāts?!”

Eiropas Parlamenta Informācijas birojs (EPIB) Latvijā izstrādājis interneta spēli “Tu – Eiropas Parlamenta deputāts?!”, kas visiem interesentiem pieejama vietnē zini.europarl.lv Mērķis – ar tematisku jautājumu palīdzību noskaidrot, par kuru jomu cilvēks “deg”, un rezultātā parādīt, kuri Latvijas eiroparlamentārieši atbildīgajās Eiropas Parlamenta komitejās strādā ar šiem jautājumiem un attiecīgi pieņem Eiropas likumus.

Skatīt vairāk…