Ziņas

07. 12 Pasākums par Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Otrdien, 11. decembrī, plkst. 14 Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils aicina jauniešus piedalīties pasākumā “Eiropas vēlēšanas 2019”, kas notiks Ventspils Galvenajā bibliotēkā.

Skatīt vairāk…

06. 12 Seminārs uzņēmējiem par mārketinga tūrisma nozarē

Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils un Tūrisma informācijas centrs aicina tūrisma jomā strādājošos uzņēmējus apmeklēt semināru “Tiešā mārketinga nozīme un pielietojums tūrisma nozarē”, jeb profesionāļu tikšanās diskusija ”Kur tas suns aprakts, jeb kā būt ilgtspējīgiem Latvijas lauku viesmīlības nozarē”. Pasākums notiks ceturtdien, 13. decembrī, plkst. 11.00 Galvenajā bibliotēkā Akmeņu ielā 2. stāvā.

Skatīt vairāk…

27. 11 “Biznesa rīts” seminārs

Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils un Ventspils Biznesa atbalsta centrs aicina uz bezmaksas “Biznesa rīts” semināru “Mūsdienu mārketings. Pūļa tinderis ar Tavu mājas lapu – kā uzvarēt dabisko atlasi?”, kurš norisināsies šī gada 4.decembrī plkst. 10.00. Biznesa atbalsta centrā, Pils iela 17, 3.stāvā.

Skatīt vairāk…

12. 11 Dokumentālās foto izstādes “Brīvības sardzē — Saharova balva trijos gadu desmitos” atklāšana

Pirmdien, 12.novembrī, plkst. 13.00 Europe Direct informācijas centrs Ventspils aicina uz dokumentālās foto izstādes “Brīvības sardzē — Saharova balva trijos gadu desmitos” atklāšanu, kas notiks Ventspils Galvenajā bibliotēkā.EP_Sakharov_30years_Banner_JPG72_LV[1]

Dokumentālo fotoprojektu Eiropas Parlaments ir sagatavojis kopā ar fotoaģentūru “Magnum Photos”. Tas iepazīstina ar četriem cilvēktiesību aktīvistiem no Tunisijas, Kambodžas, Etiopijas un Bosnijas un Hercegovinas. Projekts “Brīvības sardzē — Saharova balva trijos gadu desmitos” (They Defend our Freedoms – 30 years of the Sakharov Prize) dod vārdu maz zināmajiem varoņiem, iepazīstinot ar viņu ikdienas dzīvi “Magnum” fotogrāfu skatījumā.

Skatīt vairāk…

06. 11 Seminārs par zīmola atpazīstamības nozīmi sociālajos tīklos

Piektdien, 9.novembrī, plkst.10.00 Europe Direct informācijas centrs Ventspils sadarbībā ar Ventspils Biznesa atbalsta centru aicina uz bezmaksas semināru “Profesionāls zīmols sociālajos tīklos kā panākumu atslēga”.

Skatīt vairāk…

02. 11 5.novembrī Latvijā atklās Eiropas vēlēšanu platformu “Šoreiz es balsošu”

Eiropas vēlēšanās 2019: aicina ne vien balsot, bet jau tagad iesaistīties procesā! 

Tveršana

Gatavojoties gaidāmajām Eiropas vēlēšanām (25.05.2019), kopā ar Latvijas jauniešu viedokļu līderiem no Rīgas un reģioniem LATVIJĀ atklās iniciatīvu – EIROPAS vēlēšanu platformu: šoreizesbalsošu.eu

 Kad, cikos un kur? Pirmdien, 5. novembrī, plkst. 15:00, “ES mājā” (Rīga, Aspazijas bulvāris 28, 1. stāvs). Pasākumu vadīs aktrise Ieva Florence un improvizators Valdis Sils, un klātienē ar savu motivāciju iesaistīties Skatīt vairāk…

24. 10 Bezmaksas seminārs par produkta dizainu

Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils aicina apmeklēt bezmaksas semināru “Produkta dizaina ietekme uz produktu pārdošanas rezultātiem”, kas notiks 25.oktobrī plkst. 17.30  Ventspils Galvenajā bibliotēkā.

Skatīt vairāk…

03. 10 Seminārs par kontaktu veidošanu profesionālajā tīklā LinkedIn

Ventspils Augstskolas bibliotēkā 8.oktobrī plkst.15.00 notiks Europe Direct informācijas centra (EDIC) Ventspils seminārs “Veiksmīga pašprezentācija un kontaktu veidošana profesionālajā tīklā LinkedIn”, kuru vadīs Inga Daliba, personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma “DarbaGuru” un personīgās zīmolvedības akadēmijas “DarbaGuru Academy” vadītāja.

Skatīt vairāk…

21. 09 Zinātnieku nakts Galvenajā bibliotēkā

28.septembrī no plkst.17 līdz plkst.20 Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils aicina apmeklēt Zinātnieku nakts “Zinātne Latvijai“ pasākumus Galvenajā bibliotēkā.

Skatīt vairāk…

13. 09 Eiropas komisijas priekšsēdētāja Žana Kloda Junkera ikgadējā runa

Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žans Klods Junkers šodien Eiropas Parlamentā teica ikgadējo runu par stāvokli savienībā #SOTEU – izvērtējot iepriekš paveiktos darbus un iezīmējot Eiropas Komisijas darba prioritātes nākamajam gadam.

Priekšsēdētāja runa, ar to saistītie dokumenti, faktu lapas, citi izziņas un informatīvie materiāli pieejami šeit: https://ec.europa.eu/commission/priorities/state-union-speeches/state-union-2018_lv

 

Šobrīd pieejamie paziņojumi:

Par teroristiska satura apkarošanu tīmeklī

Eiropas Prokuratūras stiprināšana

Brīvu un taisnīgu Eiropas Parlamenta vēlēšanu nodrošināšana

Priekšlikumi ārpolitikas un drošības politikas jomā

Āfrikas un Eiropas ilgtspējīgu ieguldījumu un nodarbinātības alianse

Investīcijas ārpus ES: efektīvāks finanšu arhitektūras plāns

Priekšlikums izbeigt sezonālo laika maiņu

Nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas apkarošana

Migrācijas un robežu pārvaldības reforma

Jāatzīmē, ka daži no tiem var vēl nebūt notulkoti latviešu valodā; to tulkojums tiks nodrošināts tuvākajā laikā.

Tāpat Eiropas Komisija nākusi klajā ar vairāku #SOTEU laikā izskanējušo prioritāšu izklāstu un priekšlikumiem. Ar tiem varat iepazīties Eiropas Komisijas pārstāvniecības lapas Jaunumu sadaļā: https://ec.europa.eu/latvia/news_lv vai Eiropas Komisijas preses paziņojumu vietnē: http://europa.eu/rapid