Eiropas Parlamenta Vēstnieku skola

Jau otro gadu pēc kārtas Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā veiksmīgi īsteno ES mēroga programmu “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skola”. Programmas mērķis ir paplašināt līdz šim formālajā izglītībā Eiropas tematikai veltīto saturu, veicināt skolotāju un skolēnu sadarbību ar Eiropas Parlamentu, EP deputātiem, pilnveidojot zināšanas, rosinot zinātkāri un stiprinot skolēnu pilsoniskās līdzdalības prasmes.

Viena no būtiskām programmas daļām ir “Atklāto stundu” organizēšana dalībskolās, lai nodrošinātu pieredzes apmaiņu, rosinātu meklēt citus skatu punktus uz ES tematiku, kā arī apzinātu izmantojamos resursus, ne tikai mācību grāmatās pieejamo materiālu. Šajā procesā Jūs skolotājiem un skolēniem esat būtisks atbalsts, tādēļ vēlamies Jūs aicināt uz “Atklātajām stundām”, ko rīko EP Vēstnieku skolas (pielikumā skolu saraksts un datumi) dažādās klašu grupās un par daudzveidīgiem Eiropas tematiem. Tā ir lieliska iespēja iepazīties, stiprināt sadarbību ar skolotājiem un skolēniem, kuri aktīvi ES tēmās, kā arī gūt jaunas idejas savam darbam un pilnveidot atbalstu, ko varat sniegt skolām.

Vairāk par Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmu http://www.europarl.europa.eu/latvia/lv/jauniesiem/ep_vestnieku.html

Dalībai “Atklātajās stundās” lūdzam laicīgi pieteikties, rakstot epas@europarl.lv 

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook