EMĒLIJA ŠEPA “PRIORITĀTE NR.1”

Noršēpingas policiju un mediķus satricina asinis stindzinošu noziegumu virkne –  aukstasinīgi ievainoti upuri tiek atstāti mokošai nāvei. Pirms daudziem gadiem liktenīgas kļūdas dēļ darbu ķiruģijā pametušais Filips Engstrems drīz vien saprot, ka reiz pazinis visus bojā gājušos. Vai viņš varētu būt nākamais slepkavas sarakstā?
Prokurore Jāna Berzeliusa ir apņēmusies saukt vainīgo pie atbildības, taču sērijveida slepkava nav viņas vienīgā problēma. Lai paturētu pagātni noslēpumā, Jānai jāpalīdz Danilo, riskējot ne vien ar karjeru, bet arī dzīvību…