ENIJA SOLOMONE – KUR LAIME MĪT

4.vieta jūlijā

Straujš un psiholoģiski bagātīgs romantiskais trilleris

Mičs Tērners slēpj bīstamu patiesību, kuras atklāšana draud ar to, ka būs jāliek uz spēles ne viena vien dzīvība. Kad Mičs tiek apsūdzēts šokējošās slepkavībās, viņam  savu palīdzību piedāvā nesen iepazīta sieviete. Nīzija Brauna vienīgā atsakās noticēt, ka šis noslēpumainais vīrietis varētu būt slepkava. Mičam ir jāizvēlas – riskēt ar visu, kas viņam dārgs, un uzticēties Nīzijai vai visu dzīvi bēgt no vajātājiem…

Spraigs un izklaidējošs stāsts ierauj lasītāju kā dziļā atvarā, apsolot smeldzīgas gaidas, romantisku valdzinājumu un pelnītu atelpu ar lielisku lasāmvielu.