Ziņas

20. 06 Ventspils bibliotēka sveic Līgo svētkos!

20. 06 Ventspils bibliotēkas darba laiks Līgo svētkos!

Ventspils bibliotēkas darba laiks Lieldienās (1)

18. 06 Ventspils bibliotēka aicina darbā bibliotekāru

Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils bibliotēka aicina pieteikties uz  bibliotekāra amatu (darba līgums uz noteiktu laiku –līdz 04.01.2020.) Skatīt vairāk…

14. 06 Jaunas galda spēles bērniem un jauniešiem Gāliņciema bibliotēkā

Ventspils Bērnu un Pārventas bibliotēkā bērniem pieejamas daudz un dažādas galda spēles, kuras kopā ar draugiem spēlēt brīvajos brīžos. Arī Gāliņciema bibliotēkā spēļu klāsts papildināts ar jaunām galda spēlēm.

Skatīt vairāk…

13. 06 Pasākumi un izstādes Gāliņciema bibliotēkā no 17. jūnija

Gāliņciema bibliotēkā, Kuldīgas ielā 110, notiek tematiski pasākumi:

  • Trešdien, 19. jūnijā, plkst. 10.00 radošā darbnīca “Grāmatzīme manā vasarā” (radošā darbnīca 1.pamatskolas nometnes bērniem). Skatīt vairāk…

06. 06 Lasi un vērtē „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā”

Ventspils bibliotēka arī šogad ikvienu interesentu aicina piedalīties lasīšanas veicināšanas programmā „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”. Grāmatu kolekcija, ko izraudzījusi profesionāla žūrija, ir interesanta un sola lasītājiem daudz pārsteigumu, izziņas prieku un emocionālu mirkļu.

Skatīt vairāk…

06. 06 Pasākumi un izstādes Gāliņciema bibliotēkā no 10. jūnija

Gāliņciema bibliotēkā, Kuldīgas ielā 110, notiek tematiski pasākumi:

  • Trešdien, 12. jūnijā, plkst. 10.00 “Darbiņš uzzied manās rokās”. Lasīšanas veicināšanas pasākums un radošā darbnīca bērniem. Skatīt vairāk…

04. 06 Aicinām darbā vecāko bibliotekāru

Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils bibliotēka” aicina pieteikties uz vecākā bibliotekāra amatu (darba līgums uz nenoteiktu laiku ar pārbaudes laiku uz trīs mēnešiem). 

Pieņem personu ar augstāko izglītību, priekšrocība personai ar bibliotekāro izglītību. Vēlama darba pieredze bibliotēkā.

Skatīt vairāk…

29. 05 Pasākumi bērniem un jauniešiem Ventspils bibliotēkā vasaras brīvlaikā

Kad mācību gads ir noslēdzies, tad skolēniem priekšā trīs aizraujoši vasaras brīvlaika mēneši. Ventspils bibliotēka vasaras brīvlaikā aicina skolēnus uz radošajām darbnīcām, kopīgu kino skatīšanos un citiem pasākumiem, kā arī neaizmirst par kādu labu grāmatu, ko palasīt brīvajos brīžos.

Skatīt vairāk…

29. 05 Izstādes Gāliņciema bibliotēkā no 3. jūnija

Gāliņciema bibliotēkā, Kuldīgas ielā 110, apskatāmas izstādes: