Ziņas

16. 09 Pasākumi un izstādes Gāliņciema bibliotēkā no 18.septembra

Gāliņciema bibliotēkā, Kuldīgas ielā 110, notiek tematiski pasākumi:

  • Ceturtdien, 21. septembrī, 15:00 ”Stāstu laiks bibliotēkā. Mierpilnie stāsti . 21.septembris – Starptautiskā miera diena”. Skatīt vairāk…

14. 09 Nodarbība vecākiem “Montesori pedagoģija bērna attīstībai”

Piektdien, 22. septembrī, plkst. 17.00 Ventspils Galvenā bibliotēka aicina uz iepazīšanās nodarbību “Montesori pedagoģija bērna attīstībai”. Nodarbību vadīs audiologopēde, Montesori pedagoģe Daina Gorobeca. Pasākums notiek programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” ietvaros.

Skatīt vairāk…

13. 09 Dzejas autobusā viesosies dzejniece Inese Zandere

18. septembrī, Dzejas dienu pasākumu programmu Ventspilī noslēdzot, Dzejas autobusā  viesosies dzejniece, publiciste, redaktore, bērnu literatūras izdevēja Inese Zandere. Šogad Dzejas autobuss veltīts viņas daiļradei un dosies pie pirmsskolas un pamatskolu audzēkņiem.

Skatīt vairāk…

08. 09 Izstādes Gāliņciema bibliotēkā no 11.septembra

Gāliņciema bibliotēkā, Kuldīgas ielā 110, skatāmas izstādes:

  • Literatūras izstāde “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2017. Izlasi un novērtē!”
  • Literatūras izstāde bērniem “Man nu laiks uz skolu iet” Skatīt vairāk…

05. 09 Vakance

Ventspils bibliotēka aicina pieteikties uz Galvenās bibliotēkas Lasītāju apkalpošanas nodaļas vecākā bibliotekāra Mūzikas un mākslas sektorā amatu (darba līgums uz nenoteiktu laiku ar pārbaudes laiku uz trīs mēnešiem).

Par Lasītāju apkalpošanas nodaļas vecāko bibliotekāri Mūzikas un mākslas sektorā pieņem personu ar augstāko izglītību. Priekšroka tiks dota pretendentiem ar augstāko muzikālo vai profesionālo vidējo muzikālo izglītību. Nepieciešamas prasmes strādāt ar datoru, kontaktēties ar cilvēkiem, organizēt pasākumus, zināšanas mūzikā un mākslā, kā arī svešvalodu zināšanas.

CV un motivācijas vēstuli līdz 2017.gada 22.septembrim ieskaitot iesniegt Ventspils bibliotēkas lietvedības sekretārei, Akmeņu ielā 2, Ventspilī, 3.stāvā vai sūtīt elektroniski: biblioteka@ventspils.lv, uzziņas pa tālruni 63623598.

04. 09 Lasi un vērtē Vecāku žūrijā!

Kopš 2001. gada Latvijā veiksmīgi darbojas Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra lasīšanas veicināšanas programma „Bērnu un jauniešu žūrija”.

Programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” mērķis ir veicināt lasītprasmi un interesi par grāmatām, vienot lasītājus un rosināt diskusijas par grāmatām, kā arī sekmēt augstvērtīgu literatūras izplatību. 2012. gadā vērtējamo grāmatu izlasei pievienojās arī „Vecāku žūrija”.

Skatīt vairāk…

01. 09 19. Kurzemes Dzejas dienas Ventspilī

Rīga un Raiņa piemineklis no Kurzemes nav saredzams, bet dzejdaru un poētiski uzskaņotu būtņu Kurzemē ir gana. Kā apliecinājums tam ir Kurzemes Dzejas dienu ikgadējā norise kādā no Kurzemes pilsētām.

Viss aizsākās 1999.gadā, kad dzejnieka Olafa Gūtmaņa iedvesmotas, Kurzemes Dzejas dienu krustmātes Aijas Bumbieres radītas un Ventspils pilsētas atbalstītas notika pirmās Kurzemes Dzejas dienas Ventspilī. Un tā ik gadu dzejas cienīgā ritmā mainās Ventspils, Kuldīga, Talsi, Tukums, Saldus un Liepāja. Skatīt vairāk…

01. 09 Izstādes Gāliņciema bibliotēkā no 4.septembra

Gāliņciema bibliotēkā, Kuldīgas ielā 110, skatāmas izstādes:

  • Literatūras izstāde “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2017. Izlasi un novērtē!”
  • Literatūras izstāde bērniem “Man nu laiks uz skolu iet”
  • Literatūras izstāde “Kurzemei pāri šalc vēji un dzeja. Kurzemes Dzejas dienām – 19!”
Informācijai:
Iveta Skapste
Ventspils bibliotēka 
Gāliņciema bibliotēkas vadītāja 
Tālr.: 63624485
iveta.skapste@ventspils.lv

25. 08 Izstādes Gāliņciema bibliotēkā no 28. augusta

Gāliņciema bibliotēkā, Kuldīgas ielā 110, skatāmas izstādes:

  • Literatūras izstāde “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2017. Izlasi un novērtē!”
  • Literatūras izstāde bērniem “Man nu laiks uz skolu iet” Skatīt vairāk…

23. 08 Grafikas darbnīca “Piektdienas vakara pastaigā “Iznāc vakara gaismā””

Šonedēļ Ventspilī norisinās 9.Starptautiskais grafikas plenērs “Ventspils DOKUMENTA 2017”, kura ietvaros 25. augustā notiks grafikas darbnīca.

Skatīt vairāk…