Ziņas

20. 04 Pasākumi un izstādes Gāliņciema bibliotēkā no 23.aprīļa

Gāliņciema bibliotēkā, Kuldīgas ielā 110, notiek tematiski pasākumi:

  • Pirmdien, 23.aprīlī, 09:00 Tikšanās ar lasītājiem no Sociālās aprūpes nama “Selga”
  • Otrdien, 24.aprīlī, 09:00 “Kopā lasām grāmatiņu!”. Gāliņciema bibliotēka viesojas  PII “Eglīte” Cerību grupiņā Skatīt vairāk…

13. 04 Pasākumi un izstādes Gāliņciema bibliotēkā no 16.aprīļa

Gāliņciema bibliotēkā, Kuldīgas ielā 110, notiek tematisks pasākums:

  • Ceturtdien, 19.aprīlī, 12:00 Stāstu laiks bibliotēkā. Tuvu, tuvu, tuvāk vēl..Pasākums UNESCO LNK tīkla “Stāstu bibliotēkas” ietvaros sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo biedrības Ventspils filiālbibliotēku Skatīt vairāk…

10. 04 Ventspils bibliotēka aicina

Ja ikdienas steigā ir piemirsies bibliotēkā termiņā nodot grāmatas vai citus materiālus, tad no 23. līdz 28. aprīlim Ventspils bibliotēka aicina izmantot iespēju atnest tos, nemaksājot kavējuma naudu!

Skatīt vairāk…

06. 04 Pasākumi un izstādes Gāliņciema bibliotēkā no 9.aprīļa

Gāliņciema bibliotēkā, Kuldīgas ielā 110, notiek tematisks pasākums:

  • Trešdien, 11.aprīlī, 9:30 Radošā darbnīca sākumskolas vecuma bērniem   Pavasara ziedi Skatīt vairāk…

05. 04 Pasākumi pirmsskolas vecuma bērniem Ventspils bibliotēkā

Ģimeņu rīti, burtiņmācība kopā ar sunīšiem, radošās darbnīcas – šādus un vēl citus pasākumus Ventspils bibliotēka piedāvā apmeklēt pirmsskolas vecuma bērniem. Pasākumos bērni iepazīst grāmatu pasauli, burtiņus, darbojas radoši un lietderīgi pavada laiku kopā ar citiem vienaudžiem.

Skatīt vairāk…

04. 04 Lasītājus apkalpo arī mājās

Ja slimības vai ierobežotas pārvietošanās dēļ lasītāji nevar izmantot Ventspils bibliotēkas pakalpojumus, bibliotēka nodrošina lasītāju apkalpošanu arī mājās. Reizi mēnesī bibliotekārs ierodas pie lasītājiem dzīvesvietā, lai nogādātu viņiem izvēlēto literatūru. Šādu pakalpojumu Ventspils bibliotēka sniedz bez maksas.

Skatīt vairāk…

29. 03 Izstādes Gāliņciema bibliotēkā no 2.aprīļa

Gāliņciema bibliotēkā, Kuldīgas ielā 110, skatāmas izstādes:

  • Literatūras izstāde “Par svētumiem, ko sirdī nesam. Dzejniekam Leonīdam Breikšam – 110”
  • “Mēs savā zemītē”. Ventspils pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu radošo darbu izstāde Skatīt vairāk…

28. 03 Digitālo nedēļu Ventspils bibliotēkā apmeklē vairāk nekā 350 interesentu

No 15. līdz 23. martam Ventspils bibliotēkā norisinājās Digitālā nedēļa 2018, kuras ietvaros bija iespēja uzzināt par populārākajiem E-pakalpojumiem Ventspils bibliotēkā, E-grāmatu izmantošanu, kā arī iespēja saņemt konsultācijas un praktisku palīdzību, piemēram, VID gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanā. Kopumā bibliotēkas rīkotos pasākumus apmeklēja vairāk nekā 350 interesentu.

Skatīt vairāk…

28. 03 „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2017” noslēguma pasākums

Sestdien, 31. martā, plkst. 13.00 Pārventas bibliotēkā pulcēsies Ventspils pilsētas un novada lasīšanas veicināšanas programmas „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2017” čaklākie lasītāji, lai kopīgā pasākumā noslēgtu 2017. gadu un iepazītos ar “Bērnu un jauniešu žūrijas” lasītākajām grāmatām.

Skatīt vairāk…

26. 03 Lieldienu pasākumi Ventspils bibliotēkā

Lai pienācīgi sagaidītu un pavadītu Lieldienas, svētkiem jāsāk gatavoties savlaicīgi- gan tīrot un pošot māju un apkārtni, gan gatavojot svētku rotājumus un meklējot raibu raibās olu krāsas. Arī Ventspils bibliotēka labprāt piedāvā savu palīdzību, aicinot apmeklēt Lieldienu svētkiem veltītus pasākumus un apskatīt  izstādes. Skatīt vairāk…