Ziņas

13. 01 Aicina apgūt datorprasmes un viedtālruņa izmantošanu

Ventspils Galvenās bibliotēkas Mācību centrs janvārī aicina pieteikties diviem bezmaksas nodarbību cikliem – datorprasmju apguvei un apmācībām viedtālruņa izmantošanā.

Skatīt vairāk…

10. 12 Iespēja izveidot savu unikālo 2020.gada kalendāru

Ventspils Galvenās bibliotēkas Mācību centrs aicina interesentus izmantot iespēju izveidot pašiem savu īpašu, atšķirīgu un personalizētu sienas kalendāru 2020.gadam!

Skatīt vairāk…

07. 10 Lasītāji uzzina vairāk par elektronisko pakalpojumu iespējām

Akcijā “Dienas bez rindām”, kurā iesaistījās arī Ventspils bibliotēkas, 268 bibliotēku apmeklētāji uzzināja vairāk par dažādu, tai skaitā arī bibliotēkas piedāvāto, elektronisko pakalpojumu iespējām.

Skatīt vairāk…

30. 04 Apmācības viedtālruņa lietošanā

Ventspils Galvenās bibliotēkas mācību centrs maijā piedāvā apmācības „Darbs ar gudro telefonu (viedtālruni)”. Kopā notiks 4 nodarbības dienas un vakara grupās.

Skatīt vairāk…

01. 04 Digitālo nedēļu Ventspils bibliotēkā apmeklē vairāk nekā 200 interesentu

No 21. līdz 29. martam Ventspils bibliotēkā norisinājās Digitālā nedēļa 2019, kuras laikā bija iespēja apmeklēt Valsts ieņēmuma dienesta, „Swedbank” un „Citadele” informatīvās lekcijas, aizpildīt deklarācijas, iepazīties ar Latvija.lv pakalpojumiem, uzzināt, kā droši iepir Skatīt vairāk…

19. 03 Digitālās nedēļas pasākumi Ventspils bibliotēkā

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) no 25. līdz 29. martam organizē „Eiropas Digitālo nedēļu” Latvijā. Arī Ventspils bibliotēka jau no 21. marta aicina apmeklēt dažādus pasākumus.

Skatīt vairāk…

21. 02 Apmācības „Pamatzināšanu apguve darbā ar datoru”

Ventspils Galvenās bibliotēkas mācību centrs līdz 27. februārim aicina pieteikties apmācībām „Pamatzināšanu apguve darbā ar datoru” interesentus bez priekšzināšanām.

Skatīt vairāk…

07. 02 Ventspils bibliotēkas mācību centrs atsāk darbību

No 4. februāra Ventspils bibliotēkas reģionālajam mācību centram (RMC) ir jauna vadītāja – Paula Anškena. Šobrīd notiek darbs pie RMC 2019. gada vīzijas izstrādes.

Skatīt vairāk…

09. 10 3D printera darbnīcas skolēniem Galvenās bibliotēkas mācību centrā

Ventspils Galvenās bibliotēkas mācību centrs jau trešo gadu piedāvā skolēniem apgūt prasmes darbā ar 3D prototipu izveidi un izdruku nodarbībās „3D printera darbnīca 2. – 6. klašu skolēniem”. Pirmā nodarbība notiks 12. oktobrī plkst. 14.30.

Skatīt vairāk…

17. 09 Noslēgusies septembra Velo skoliņa

No 10. līdz 14. septembrim Ventspils Galvenās bibliotēkas mācību centrā norisinājās Velo skoliņas nodarbības, kurās piedalījās, velosipēda vadīšanas pamatnoteikumus apguva un CSDD teorijas eksāmenu kārtoja 10 dalībnieki.

Skatīt vairāk…