Ziņas

14. 09 Reģionālais mācību centrs piedāvā konsultācijas arī Pārventas bibliotēkā

Reģionālais mācību centrs piedāvā individuālās konsultācijas tehnoloģiju jautājumos arī Pārventas bibliotēkā.

Konsultācijas Pārventas bibliotēkā notiek piektdienās. Pieteikšanās pa tālruni 63680072 vai pie bibliotekāra.

Skatīt vairāk…

01. 09 Ventspils Bibliotēkas Reģionālais mācību centrs atklāj jauno mācību gadu ar dažādām jaunām un praktiskām bezmaksas mācību programmām!

Jaunums Ventspilī – “Profesionālā drukāšana jeb mašīnrakstīšana”.

Mūsdienās, kad praktiski visa sarakste un dokumenti tiek drukāti datordrukā, īpaši aktuāla kļūst mašīnrakstīšanas jeb drukāšanas prasme. 

Skatīt vairāk…

13. 08 Velosipēda vadītāja apliecību saņēmuši 76 “Veloskoliņas” audzēkņi

Ventspilī ir izveidots plašs veloceliņu tīkls un riteņbraukšana kļūst arvien populārāka, tādēļ drošas braukšanas jautājums kļūst arvien aktuālāks. Šajā vasarā Ventspils bibliotēkas Reģionālajā mācību centrā tika rīkota “Velo skoliņa”, kurā piedalījās  5 apmācību grupas. 

Skatīt vairāk…

01. 07 Aicina bērnus pieteikties “Velo skoliņas” apmācībām jūlijā

Šajā vasarā Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs bērniem no 10 gadu vecuma piedāvā bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas noteikumus un sekmīgi nokārtojot teorijas eksāmenu CSDD, iegūt velosipēda vadītāja apliecību. Pirmā šīs vasaras “Velo skoliņa”  jau aizvadīta un dalībnieki nokārtojuši eksāmenu CSDD un ieguvuši velosipēda vadītāja apliecību. Ņemot vērā lielo iedzīvotāju interesi, piedāvājam vēl 4 apmācību grupas jūlijā.

Skatīt vairāk…

28. 06 Ventspils bibliotēkas mācību centrs piedāvā praktiskās Zoom apmācības

Jau labu laiku ikdienas komunikācija ir nomainījusi formu no klātienes tikšanās uz virtuālo tikšanos. Daudzi no mums ikdienā lieto Zoom programmu, bet parasti Zoomā kā klausītājiem ir iespēja pamēģināt tikai dažas funkcijas. Skatīt vairāk…

09. 06 Aicina bērnus pieteikties “Velo skoliņai”

Šajā vasarā Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs bērniem no 10 gadu vecuma piedāvā bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas noteikumus un, sekmīgi nokārtojot teorijas eksāmenu CSDD, iegūt velosipēda vadītāja apliecību.

Skatīt vairāk…

04. 06 Konsultācijas senioriem datora vai viedtālruņa lietošanā

Lai sniegtu iespēju senioriem apgūt dažādas mūsdienu tehnoloģijas un palīdzētu darbā ar tām, Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs aicina uz konsultācijām.

Skatīt vairāk…

06. 04 Apgūsti digitālās mākslas programmu “Krita” tiešsaistes nodarbībās!

Digitālajā nedēļā Ventspils Galvenās bibliotēkas Mācību centrs aicināja piedalīties tiešsaistes nodarbībā, kurā iepazīstināja arī ar digitālās mākslas programmu “Krita”. Tā kā atsaucība bija liela, piedāvājam tiešsaistē apmeklēt trīs nodarbību ciklu par šo digitālās mākslas programmu.

Skatīt vairāk…

30. 03 Digitālās nedēļas pasākumus tiešsaistē apmeklē teju 200 interesentu

Digitālajā nedēļā, kas norisinājās no 22. līdz 26. martam, Ventspils Galvenās bibliotēkas mācību centrs aicināja ikvienu piedalīties dažādos tiešsaistes semināros, lekcijās un nodarbībās. Kopumā šajos pasākumos piedalījušies teju 200 interesentu.

Skatīt vairāk…

17. 02 Realizē projektu par mediju pratību

Ventspils Galvenās bibliotēkas Mācību centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un “Baltic Independent Media Project” realizē projektu par mediju pratību.

Skatīt vairāk…