Ziņas

17. 09 Liepājas mākslinieku un dzejnieku darbu kopizstāde Galvenajā bibliotēkā

Ventspils Galvenajā bibliotēkā no 7. septembra apskatāma Liepājas mākslinieku biedrības “Mākslas kolēģi” un Liepājas dzejnieku darbu kopizstāde “Māksla un dzeja”, savukārt 18. septembrī plkst. 12.00 ikviens aicināts tikties ar darbu autoriem un noklausīties Liepājas zināmāko dzejnieku lasījumus.

Skatīt vairāk…

14. 09 Reģionālais mācību centrs piedāvā konsultācijas arī Pārventas bibliotēkā

Reģionālais mācību centrs piedāvā individuālās konsultācijas tehnoloģiju jautājumos arī Pārventas bibliotēkā.

Konsultācijas Pārventas bibliotēkā notiek piektdienās. Pieteikšanās pa tālruni 63680072 vai pie bibliotekāra.

Skatīt vairāk…

09. 09 Balso par jauno rakstnieku romāniem – viens darbs tiks izdots

Sākusies manuskriptu vērtēšana lasīšanas veicināšanas projekta “Bibliotēka” izsludinātajā Jauno rakstnieku konkursā. No 122 jaunajiem rakstniekiem, kuri pavasarī pieteicās konkursam, romānus ir iesnieguši 45 dalībnieki. Ikviens tiek aicināts iepazīties ar jaunajiem autoriem un viņu darbu fragmentiem, un balsot par saviem favorītiem. Balsojums norisinās sabiedrisko mediju portālā LSM.LV no 6. septembra līdz 19. septembra plkst. 23:59.

Skatīt vairāk…

01. 09 Izmaiņas Ventspils bibliotēkas darba laikā no 2.septembra

No 2.septembra Ventspils bibliotēkas struktūrvienībām tiek mainīts darba laiks.

Skatīt vairāk…

01. 09 Aicinām darbā Ventspils Augstskolas bibliotēkas vadītāju

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils bibliotēka” aicina pieteikties uz Ventspils Augstskolas  bibliotēkas vadītāja amatu (darba līgums uz nenoteiktu laiku).

Skatīt vairāk…

01. 09 Ventspils Bibliotēkas Reģionālais mācību centrs atklāj jauno mācību gadu ar dažādām jaunām un praktiskām bezmaksas mācību programmām!

Jaunums Ventspilī – “Profesionālā drukāšana jeb mašīnrakstīšana”.

Mūsdienās, kad praktiski visa sarakste un dokumenti tiek drukāti datordrukā, īpaši aktuāla kļūst mašīnrakstīšanas jeb drukāšanas prasme. 

Skatīt vairāk…

30. 08 31. augustā nebūs pieejams elektroniskais kopkatalogs

Informējam, ka otrdien, 31. augustā, nebūs pieejama bibliotēku informācijas sistēma ALISE un Ventspils reģiona elektroniskais kopkatalogs, jo paredzēta servera pārcelšana uz citu datu centru.

Skatīt vairāk…

13. 08 Noslēdzies literārais konkurss “Es mīlu Ventspili”

Noslēdzies Ventspils bibliotēkas izsludinātais literāro darbu konkurss “Es mīlu Ventspili”, un Grāmatu svētkos Rātslaukumā paziņota konkursa uzvarētāja.

Skatīt vairāk…

13. 08 Ievāko mācību grāmatas un burtnīcas Ventspils bibliotēkā!

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, Ventspils bibliotēka piedāvā pakalpojumu – iespēju ievākot mācību grāmatas un darba burtnīcas caurspīdīgos vākos.

Jau pašlaik Galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, grāmatas un burtnīcas var ievākot katru darba dienu no plkst.10.00 līdz 18.00 un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 15.00.
Pakalpojuma cena: EUR 0,61 (izmērā līdz 250x330mm, ~A5 lieluma) un EUR 0,72 (izmērā līdz 320x490mm, ~A4 lieluma).

Pirmdien, 23.augustā, no plkst.10 līdz 15 grāmatas varēs ievākot arī Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4.

Aicinām sekot līdzi informācijai Ventspils bibliotēkas tīmekļa vietnē un Facebook lapā, lai uzzinātu, kurās dienās un kādos laikos grāmatu ievākošana notiks arī Ventspils vispārizglītojošajās skolās un citās Ventspils bibliotēkas struktūrvienībās.

 

Vairāk informācijas:
Ilva Bertāne
Ventspils Galvenās bibliotēkas Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja
tālr. 63627364
[email protected]

13. 08 Velosipēda vadītāja apliecību saņēmuši 76 “Veloskoliņas” audzēkņi

Ventspilī ir izveidots plašs veloceliņu tīkls un riteņbraukšana kļūst arvien populārāka, tādēļ drošas braukšanas jautājums kļūst arvien aktuālāks. Šajā vasarā Ventspils bibliotēkas Reģionālajā mācību centrā tika rīkota “Velo skoliņa”, kurā piedalījās  5 apmācību grupas. 

Skatīt vairāk…