Ziņas

16. 04 Bibliotēku nedēļā konkurss un akcija

No 19. līdz 25. aprīlim Latvijā norisinās Bibliotēku nedēļa, kuras šī gada tēma ir “Darīt neticamo!”. Ventspils bibliotēka aicina lasītājus piedalīties konkursā “Iesaki citiem izlasīt!”, kas norisināsies bibliotēkas Facebook lapā, kā arī iesaistīties akcijā “Kļūsti par lasītāju!”.

Skatīt vairāk…

16. 04 Aicinām piedalīties Bibliotēku nedēļas aktivitātēs!

No 19. līdz 25. aprīlim norisināsies “Latvijas Bibliotēku nedēļa 2021”, kurā Ventspils bibliotēka aicina uz tiešsaistes pasākumiem un piedāvā dažādas aktivitātes par šī gada Bibliotēku nedēļas tēmu “Darīt neticamo!”.

Skatīt vairāk…

13. 04 Piedalies EBSCO viktorīnā un laimē grāmatu lasītāju!

Ventspils bibliotēka aicina piedalīties EBSCO viktorīnā, kurā lielā balva būs PocketBook Touch Lux 4 e-grāmatu lasītājs!

Skatīt vairāk…

12. 04 Ventspils bibliotēka aicina darbā Mācību centra vadītāju

Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils bibliotēka” (reģistrācijas nr. 90001156891, adrese: Akmeņu iela 2, Ventspils)  aicina pieteikties uz Mācību centra vadītāja amatu (darba līgums uz noteiktu laiku).

Skatīt vairāk…

07. 04 Piesakies grāmatu jaunumiem savā e-pastā!

Ventspils bibliotēka aicina lasītājus izmantot iespēju savā e-pastā saņemt informāciju par jaunākajām daiļliteratūras, bērnu un nozaru literatūras grāmatām, kas pieejamas bibliotēkā.

Skatīt vairāk…

06. 04 Apgūsti digitālās mākslas programmu “Krita” tiešsaistes nodarbībās!

Digitālajā nedēļā Ventspils Galvenās bibliotēkas Mācību centrs aicināja piedalīties tiešsaistes nodarbībā, kurā iepazīstināja arī ar digitālās mākslas programmu “Krita”. Tā kā atsaucība bija liela, piedāvājam tiešsaistē apmeklēt trīs nodarbību ciklu par šo digitālās mākslas programmu.

Skatīt vairāk…

06. 04 Grāmatas izsniedz noteiktā kārtībā

No 12. janvāra Ventspils bibliotēka un tās struktūrvienības atsāka grāmatu un žurnālu bezkontakta izsniegšanu lasītājiem noteiktā kārtībā.

Skatīt vairāk…

31. 03 Darba laiks svētkos

Darba laiks Lieldienas 2021

30. 03 Digitālās nedēļas pasākumus tiešsaistē apmeklē teju 200 interesentu

Digitālajā nedēļā, kas norisinājās no 22. līdz 26. martam, Ventspils Galvenās bibliotēkas mācību centrs aicināja ikvienu piedalīties dažādos tiešsaistes semināros, lekcijās un nodarbībās. Kopumā šajos pasākumos piedalījušies teju 200 interesentu.

Skatīt vairāk…

23. 03 Piedalies erudīcijas spēlē „Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes!”

Kultūras informācijas sistēmu centrs un digitālo zinību resurss letonika.lv sadarbībā ar Latvijas bibliotēkām aicina Latvijas iedzīvotājus pārbaudīt savas zināšanas tiešsaistes erudīcijas spēlē “Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes!”.

Skatīt vairāk…