Ziņas

07. 08 Pasākumi un izstādes Ventspils bibliotēkā no 10.08. – 16.08.

Pasākumi Ventspils bibliotēkas struktūrvienībās no 10. līdz 16. augustam:

  • Trešdien, 12. augustā, plkst. 15.00 Pārventas bibliotēkā lasītāju kluba “Labirints” tikšanās;
  • Ceturtdien, 13. augustā, plkst. 14.00 Pārventas bibliotēkā radošā darbnīca bērniem “Spilgtākā vasaras atmiņa”. Gatavosim foto rāmīšus. Materiāli tiks nodrošināti.

Skatīt vairāk…

06. 08 Ievāko mācību grāmatas Ventspils Galvenajā bibliotēkā!

Ventspils Galvenā bibliotēka ikvienam interesentam piedāvā ievākot mācību grāmatas un darba burtnīcas, lai tās saglabātos jaunas visu mācību gadu.

Skatīt vairāk…

06. 08 Bibliotēka saņem dāvinājumā “Autogrāfa” grāmatas

Ventspils bibliotēka saņēmusi dāvinājumu no leģendārā, savulaik daudzu ventspilnieku iecienītā disputu kluba “Autogrāfs” ilggadējās vadītājas Aijas Bumbieres – 11 “Autogrāfa” pierakstu grāmatas ar pielikumiem.

Skatīt vairāk…

05. 08 Bibliotekāri aktīvi iesaistās lasīšanas veicināšanas projektā un iesaka vērtīgas grāmatas dažādām paaudzēm

Atsaucoties projekta “Bibliotēka” aicinājumam, Latvijas bibliotekāri aktīvi iesaistījušies lasīšanas veicināšanas akcijā, iesakot, viņuprāt, pašreiz aktuālākās un vērtīgākās grāmatas. Tā rezultātā tapuši bibliotekāru veidoti grāmatu saraksti bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem un senioriem, ko lasītāji var uzmeklēt projekta “Bibliotēka” mājas lapā.

Skatīt vairāk…

02. 08 Noslēdzies literārais konkurss “Ventspils lasa”

Godinot Ventspils 730. dzimšanas dienu un Ventspils bibliotēkas simtgadi un sagaidot  Ventspils 730. dzimšanas dienu, Ventspils bibliotēka  izsludināja literāro darbu konkursu “Ventspils lasa”.                 

Skatīt vairāk…

01. 08 Pasākumi un izstādes Ventspils bibliotēkā no 03.08. – 09.08.

Pasākumi Ventspils bibliotēkas struktūrvienībās no 3. līdz 9. augustam:

  • Otrdien, 4. augustā, plkst. 12.00 Galvenajā bibliotēkā Disputu kluba “Autogrāfs” grāmatu svinīga pasniegšana Ventspils bibliotēkai;
  • Sestdien, 8. augustā, plkst. 14.00 Galvenajā bibliotēkā tikšanās ar mākslinieci, gleznu izstādes “Mana Kurzeme” autori Maldu Pornieci.

Skatīt vairāk…

31. 07 Maldas Pornieces gleznu izstāde “Mana Kurzeme” Galvenajā bibliotēkā

No 31.jūlija Ventspils Galvenajā bibliotēkā skatāma mākslinieces un pedagoģes Maldas Pornieces gleznu izstāde “Mana Kurzeme”. Izstādi Galvenajā bibliotēkā varēs aplūkot līdz 31.augustam, bet 8.augustā plkst.14.00 interesenti aicināti un tikšanos ar mākslinieci.

Skatīt vairāk…

29. 07 30. jūlijs – spodrības diena

28. maijs - SPODRĪBAS DIENA

28. 07 Pilsētas svētki Ventspils bibliotēkā

Svētku ieskaņā,  31.jūlijā 11.00 Pārventas bibliotēka aicina bērnus apmeklēt Liepājas ceļojošā leļļu teātra izrādi “Šņāpuļa piedzīvojumi”. Izrāde ir stāsts par draudzību un tās vērtībām. Galvenais varonis – kāpuriņš, būdams savādāks kā citi, dodas uz pasaku zemi meklēt draugus. Ieeja uz izrādi ar ielūgumiem.

Skatīt vairāk…

27. 07 Rotājumu izstāde “Krūzes un krūzītes” Galvenajā bibliotēkā

29.jūlijā plkst.13.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā tiks atklāta ventspilnieces Ieviņas Ziemanes izstāde polimērmāla veidošanas tehnikā “Krūzes un krūzītes”.

Skatīt vairāk…