Ģimeņu rīti Bērnu bibliotēkā

IMG_0588

Līdz ar septembra iestāšanos Ventspils Bērnu bibliotēkā reizi mēnesī sestdienās notiks vecāku un bērnu iemīļotie Ģimeņu rīti.

Ģimeņu rītos bibliotēkā pulcējas mazie lasītāji kopā ar kādu ģimenes locekli (mammu, tēti, vecmāmiņu, vectētiņu, māsu vai brāli), lai kopā ar bibliotekāri palasītu kādu grāmatiņu, izpaustos interesantās radošajās darbnīcās, kurās varēs zīmēt, līmēt, krāsot un veidot paši savām rokām, kā arī noskatītos kādu multiplikācijas filmu. Šajos sestdienu rītos ģimenēm ar bērniem būs iespēja kopā interesanti pavadīt laiku citā vidē – bibliotēkā, kurā bez iepriekšminētajām aktivitātēm var pašķirstīt un palasīt arī dažādus žurnālus, uzspēlēt galda spēles, apskatīt grāmatu izstādes un, protams, izvēlēties kādu grāmatu arī līdzi ņemšanai uz mājām.

Pirmais Ģimeņu rīts notiks jau 12. septembrī plkst. 12.00. Uz tikšanos!

Informāciju sagatavoja:
Līga Arāja
Ventspils bibliotēkas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.araja@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.