Grāmatu lasīšana kopā ar sunīšiem

IMG_0309

23. oktobrī plkst.16.00 Ventspils Bērnu bibliotēkā notiks pasākums „Lasīsim kopā ar sunīšiem”, kurā 1.-3. klašu audzēkņiem būs iespēja kopā ar sunīšiem no Ventspils Kanisterapijas komandas pozitīvā gaisotnē lasīt grāmatiņas, pilnveidojot savu lasītprasmi.

Šī būs jau otrā „Lasīsim kopā ar sunīšiem” nodarbība šajā rudenī. Nodarbības ilgums – 40 minūtes un, ņemot vērā tās specifiku, vietu skaits ir ierobežots – 15 bērni, tāpēc nodarbībai jāpiesakās savlaicīgi, zvanot pa tālruni 63627361 vai Bērnu bibliotēkā, Akmeņu ielā 2!

Aicinām vecākus izvērtēt bērna alerģijas risku pret dzīvniekiem, jo nodarbībā nav ieteicams piedalīties bērniem, kuriem ir alerģija pret suņa spalvu vai siekalām.

2018. gada martā Bērnu bibliotēkā tika aizsākts jauns nodarbību cikls bērniem kopā ar suņiem. Martā un aprīlī pasākumā „Burtiņmācība kopā ar Vinniju un viņa draugiem” 4 – 6 gadus veci bērni mācījās burtiņus, bet maijā 1.-4. klašu skolēni pasākumā „Apceļosim pasauli kopā ar Vinniju un viņa draugiem” apguva ģeogrāfiju un izzināja katra sunīša izcelsmes valsti. Savukārt septembrī 1.-3. klašu audzēkņi lasīja grāmatiņas kopā ar sunīšiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.