Iepriecini kādu sirsniņu Ziemassvētkos!

Cimdins

Brīnumu pilnajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā Ventspils bibliotēka aicina ikvienu iesaistīties labdarības akcijā un palīdzēt sarūpēt dāvaniņas 200 atbalsta centra “Cimdiņš” Cimdiņbērniem!

Šādu labdarības akciju atbalsta centrs ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām “Cimdiņš” sadarbībā ar Ventspils bibliotēku un SIA “Diana Sveces” rīko jau otro gadu. Tās laikā no 2. līdz 16.decembrim četrās akcijas norises vietās – Ventspils Galvenajā bibliotēkā (Akmeņu ielā 2), Pārventas bibliotēkā (Tārgales ielā 4), Gāliņciema bibliotēkā (Kuldīgas ielā 110) un Ventspils Augstskolas bibliotēkā (Inženieru ielā 101) – ikviens mīļi aicināts paņem auduma sainīti, ko darinājuši Ventspils bērni, un piepildīt to ar kārumiem un mazu dāvaniņu – piemēram, flomāsteriem, plastilīnu, ziepju burbuļu pūtēju vai ko citu, kas dāvanas saņēmējam sagādās prieku. Pretī ikviens akcijas dalībnieks saņems svecīti, kuras liesmiņa ziemas vakaros atgādinās par pateicīgo sirsniņu, kas piedzīvojusi Ziemassvētku prieku!

Sarūpētās dāvaniņas Cimdiņbērni saņems labdarības akcijas noslēgumā 20.decembrī plkst. 16.00 “40 SAULES” kvartālā, kopīgi sagaidot Ziemassvētku vecīti.

Padarīsim gaišāku Ziemassvētku gaidīšanas laiku, iepriecinot kādu sirsniņu!

Informācijai:
Kārlis Lithens
Ventspils Galvenās bibliotēkas
Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vadītāja p.i.
Tālr.: 63623231

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.