Ievāko mācību grāmatas Ventspils Galvenajā bibliotēkā!

IMG_6573

Ventspils Galvenā bibliotēka ikvienam interesentam piedāvā ievākot mācību grāmatas un darba burtnīcas, lai tās saglabātos jaunas visu mācību gadu.

Ventspils Galvenajā bibliotēkā grāmatas un burtnīcas iespējams ievākot caurspīdīgos vākos. Pakalpojuma cena: EUR 0,61 (izmērā līdz 250x330mm, ~A5 lieluma) un EUR 0,72 (izmērā līdz 320x490mm, ~A4 lieluma). Galvenajā bibliotēkā grāmatas un burtnīcas var ievākot katru darba dienu no plkst.11.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 16.00. Iepriekš sazinoties, grāmatas iespējams ievākot arī Pārventas (tālr. 636 80072) un Gāliņciema bibliotēkā (tālr. 636 24485).

Jau vairākus gadus, sadarbībā ar Ventspils vispārizglītojošajām skolām, Ventspils bibliotēka ievāko grāmatas arī uz vietas skolās, tāpēc aicinām sekot līdzi informācijai bibliotēkas tīmekļa vietnē www.biblioteka.ventspils.lv un facebook lapā, lai uzzinātu, kurās dienās un cikos notiks grāmatu ievākošana mācību iestādēs.

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde