Ievāko mācību grāmatas Ventspils Galvenajā bibliotēkā!

IMG_6573

Ventspils Galvenā bibliotēka ikvienam interesentam piedāvā ievākot mācību grāmatas un darba burtnīcas, lai tās saglabātos jaunas visu mācību gadu.

Ventspils Galvenajā bibliotēkā grāmatas un burtnīcas iespējams ievākot caurspīdīgos vākos. Pakalpojuma cena: EUR 0,61 (izmērā līdz 250x330mm, ~A5 lieluma) un EUR 0,72 (izmērā līdz 320x490mm, ~A4 lieluma). Galvenajā bibliotēkā grāmatas un burtnīcas var ievākot katru darba dienu no plkst.11.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 16.00. Iepriekš sazinoties, grāmatas iespējams ievākot arī Pārventas (tālr. 636 80072) un Gāliņciema bibliotēkā (tālr. 636 24485).

Jau vairākus gadus, sadarbībā ar Ventspils vispārizglītojošajām skolām, Ventspils bibliotēka ievāko grāmatas arī uz vietas skolās, tāpēc aicinām sekot līdzi informācijai bibliotēkas tīmekļa vietnē www.biblioteka.ventspils.lv un facebook lapā, lai uzzinātu, kurās dienās un cikos notiks grāmatu ievākošana mācību iestādēs.

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.