INDRIĶIS LATVIETIS – BAILES

06
INDRIĶIS LATVIETIS – BAILES 5/5 ( 1 Balss)

6.vieta oktobrī

Vēža saēstais advokāts Rūtups par katru cenu vēlas nodzīvot vēl dažas nedēļas, lai realizētu savu ilgi loloto plānu. Sākumā kristu viens, tad vēl daži, kas krītot parautu līdzi vēl neskaitāmus citus, un tad jau arī visa Latvijas Republika nespētu palikt tāda, kāda tā bija pašlaik. Nekad vairs. Taču tas nav lemts – algotajam slepkavam Ziemai ir dots skaidrs uzdevums, un tas tiek izpildīts. Bet vai tāpēc lielais plāns paliks neīstenots? Vai tumšie noslēpumi nenāks dienas gaismā? Vai pie bijušā kompartijas sekretāra, tagadējā neatkarīgās Latvijas politiķa Emberga viņa miroņi turpinās nākt tikai nakts murgos – un vai oficiālās apsūdzības izrādīsies tikai mazākā no viņa problēmām? Tas atkarīgs arī no specdienestu vervētāju valgos nonākušās žurnālistes Alksnes, pabailīgā un vienlaikus principiālā prokurora Dundura, darbabiedru izsmietā Drošības policijas izmeklētāja Voronovska. Viņiem visiem jāmēģina gan sadzīvot ar savu atlikušo sirdsapziņu, gan vienkārši izdzīvot mūsdienu Latvijas politiskās un ekonomiskās “elites” realitātē – zirnekļu un tarakānu burkā, kuras iemītniekus Indriķa Latvieša pirmais romāns “Bailes” atklāj visā tās nepievilcīgumā.
Paši savas labsajūtas vārdā lasītāji tiek laipni aicināti uzsatīt, ka šīs grāmatas pamatā nekādā gadījumā nav patiesi notikumi un ka tās varoņi ir izdomātii no A līdz Z, jo Latvijas valstī nekas tās notikt nevar.

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.