Īsteno idejas Ziemassvētkiem ar 3Dprinteri!

3dprinteris

Tuvojas Ziemassvētki, tāpēc ir pēdējais brīdis parūpēties par skaistām un oriģinālām dāvanām! Aicinām izmantot 3D printera sniegtās iespējas Galvenajā bibliotēkā – ar to  var realizēt visdažādākās idejas dāvaniņām un eglītes dekorēšanai!

Ar 3D printeri iespējams izdrukāt prototipus un dažāda izmēra priekšmetus – rotaļlietas, suvenīrus, rotājumus un daudz ko citu. Varbūt vēlies cept piparkūkas ar jaunām piparkūku formiņām, kādu citiem vēl nav? Un kā būtu ar skaistām dekorācijām, noformējot svētku galdu, piemēram, ar jauniem salvešu turētājiem Ziemassvētku tematikā? Un, protams, dāvanas – tie var būt stilīgi piekariņi vai, piemēram, skaists svečturis. To visu un vēl neiedomājami daudz priekšmetu iespējams izdrukāt Galvenajā bibliotēkā ar 3D printera palīdzību!

Lai izdrukātu priekšmetu vai objektu uz 3D printera, to nepieciešams izveidot kādā no 3D modelēšanas programmām, bet pirms printēšanas – apstrādāt programmā, kura spēj telpisku attēlu sadalīt pa slāņiem. Ļoti daudz jau gatavu 3D modeļu iespējams lejupielādēt internetā – iedvesmai iespējams apmeklēt tādas vietnes kā https://cults3d.com/en/tags/christmas, https://www.cgtrader.com/free-3d-print-models/christmas,  https://free3d.com/3d-models/stl u.c.

Bibliotēkā iespējams izdrukāt vienkrāsainus modeļus, kuru izmērs ir līdz 20 x 20 x 20 cm. Izdrukājamo modeļu failus .STL formātā aicinām nosūtīt uz e-pastu biblioteka@ventspils.lv. Laiks, kas būs nepieciešams 3D priekšmeta izdrukāšanai, atkarīgs no pasūtījuma apmēra. 3D printera izdruka ir maksas pakalpojumus, un ar tā cenām iespējams iepazīties Ventspils bibliotēkas tīmekļa vietnē http://www.biblioteka.ventspils.lv sadaļā „Pakalpojumi”.

Pārsteidz ģimeni un draugus ar oriģinālām dāvanām!

Informācijai:
Kārlis Lithens
Ventspils Galvenās bibliotēkas
Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vadītājs
Tālr.: 63623231

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.