Izsludina konkursu “Kurzemes prozas lasījumi 2019”

coffee-3025022_1920

Ventspils bibliotēka sadarbībā ar Ventspils Starptautisko Rakstnieku un tulkotāju māju izsludina konkursu „Kurzemes prozas lasījumi 2019”.

Konkursā aicina piedalīties Kurzemes autorus, kuri raksta prozu. Pieteikumi līdz 2019. gada 19. novembrim iesniedzami  Ventspils bibliotēkā Akmeņu ielā 2, Ventspilī LV-3601, e-pasts biblioteka@ventspils.lv.

Konkursa žūrija noteiks autorus, kurus uzaicinās dalībai „Kurzemes prozas lasījumos 2019”. Autorus par to informēs personīgi, un viņu vārdus izziņos Ventspils bibliotēkas tīmekļa vietnē www.biblioteka.ventspils.lv un Ventspils Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas tīmekļa vietnē www.ventspilshouse.lv.

 “Kurzemes prozas lasījumi 2019” norisināsies 30.novembrī plkst. 12.00 Annas ielā 13, Ventspilī.

Žūrija izvēlēsies darbus, kuru autorus uzaicinās klātienē piedalīties festivāla „Prozas lasījumi 2019” pasākumos, kas notiks decembra sākumā Rīgā.

Konkursa „Kurzemes prozas lasījumi 2019” darbus vērtēs rakstnieces Laimdota Sēle un Kristīne Ulberga, dzejniece Ieva Rupenheite, Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātes docents Jānis Veckrācis (pazīstams arī kā dzejnieks Jānis Vādons) un Ventspils bibliotēkas direktore Astra Pumpura.

„Kurzemes prozas lasījumi” šogad norisināsies jau desmito reizi. 2018.gadā “Kurzemes prozas lasījumu” konkursam savus darbus bija iesūtījuši 18 autori. Galveno balvu ieguva Guna Roze par stāstu “Izvēles brīvība”.

Festivāls “Prozas lasījumi” norisinās kopš 1995.gada. Gadu gaitā „Prozas lasījumi” no neliela pasākuma Andreja Upīša dzimšanas dienas atcerei izauguši vairāku dienu prozas festivālā, kura programmā ar savu jaunāko darbu vai to fragmentu lasījumiem uzstājas dažādu paaudžu Latvijas rakstnieki un viesautori no Eiropas valstīm.

Konkursa “Kurzemes prozas lasījumi 2019″ NOLIKUMS!

Informācijai:
Kārlis Lithens
Ventspils Galvenās bibliotēkas
Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vadītāja p.i.
Tālr.: 63623231
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook