Kamermūzikas koncerts Pārventas bibliotēkā

Piektdien, 19. maijā, plkst.19:00 Pārventas bibliotēka aicina uz  kamermūzikas koncertu. Koncertā piedalās Guntis Kuzma (klarnete) un Agnese Egliņa (klavieres).

Piektdienas vakara koncertam Guntis Kuzma un Agnese Egliņa, kas apliecinājuši sevi kā augstas raudzes kameransambļa vienība, izraudzījušies skaņdarbus no klasicisma līdz modernismam. Koncertā skanēs par franču Mocartu dēvētā 18. gs. komponista Fransuā Devjēna Otrā sonāte klarnetei un klavierēm. Tā kā klarnetistu zelta repertuārs nav iedomājams bez J. Brāmsa sonātēm, no tām šoreiz būs klausāma Pirmā sonāte faminorā. Kā vakara intrigu mūziķi sola Alvila Altmaņa Sonātes klarnetei un klavierēm pirmatskaņojumu.

Guntis Kuzma ir viens no Latvijas talantīgākajiem klarnetistiem. Viņa klarnetes repertuāra klasikas un jaundarbu izpildījumus un spilgtās interpretācijas atzinīgi novērtējuši gan kritiķi, gan klausītāji.  Lai gan pēdējās koncertsezonās Gunti Kuzmu visbiežāk uz skatuves redzam kā diriģentu, mūziķis mākslinieciski augstvērtīgos priekšnesumos  aizrvien apliecina sevi arī kā izcilu klarnetes solistu.

Koncerts notiek ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu

Informācijai:
Igeta Gredzena
Ventspils bibliotēka
Pārventas bibliotēkas vadītāja
Tālr.: 63680073
igeta.gredzena@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook