Karīnas Račko romāna “Debesis pelnos” atvēršana

racko_janv

Otrdien, 17. aprīlī, plkst. 17.30 Ventspils Galvenā bibliotēka aicina uz Karīnas Račko jaunā romāna “Debesis pelnos” atvēršanu un tikšanos ar autori.

Pagājušā gada nogalē Latvijas pārdotāko grāmatu sarakstu virsotnēs negaidot nostājās Karīnas Račko romantiski erotiskais debijas romāns “Saplēstās mežģīnes”. Romāns raisīja tik aktīvas diskusijas par literatūru, kādas nu jau daudzus gadus nebija izpelnījies neviens latviešu autora darbs.

Par jaunās zobārstes romānu aizrautīgi debatēja sociālajos tīklos un interneta portālos, intervijas ar autori regulāri parādījās televīzijas un radio raidījumos, preses izdevumos. Krasi atšķirīgas atsauksmes par romānu sniedza grāmatu vērtētāji, bet pārdoto grāmatas eksemplāru skaits sasniedza Latvijai astronomisku skaitli – vairāk nekā 10 000 tūkstošus eksemplāru nepilnu triju mēnešu laikā. Romāns ir arī Latvijas bibliotēkās pieprasītāko grāmatu skaitā.

Februārī dienasgaismu ieraudzīja autores otrais romāns “Debesis pelnos”, kas uzreiz iekļuva pirktāko grāmatu skaitā Zvaigznes ABC un J.Rozes grāmatnīcās.

Romānā savijas psiholoģiska trillera motīvi, detektīvlīnija un romantisks stāstījums, kurā netrūkst kaislīgu un šokējoši atklātu epizožu – tas viss padara “Debesis pelnos” par lielisku lasāmvielu atpūtai un izklaidei.

Karīna Račko ir dzimusi Ventspilī. 2012. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas fakultāti, pilnveidojusi teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas Norvēģijā un ASV.

Jau no bērnības Karīnas sirdslieta ir rakstīšana. Autori pašu aizrauj visdažādākā literatūra. “Esmu izlasījusi veselu kaudzi erotiskās literatūras, taču mana visu laiku mīļākā grāmata ir “Gredzenu pavēlnieks”. Vēl ļoti patīk Bukovskis, Oskars Vailds.”

 “Man ir liels prieks, ka esmu atradusi savus lasītājus, kuriem tas, ko es rakstu, ir vajadzīgs,” saka Karīna Račko.

Informāciju sagatavoja:
Vija Baško
Ventspils Galvenās bibliotēkas
Informācijas un bibliogrāfijas nodaļas vadītāja
Tālr.:63623231
vija.basko@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook