KLĒRA MAKINTOŠA – ES ĻĀVU TEV IET

1.vieta martā

Traģisks negadījums.
Viss notika pārāk strauji. Viņa nevarēja neko izdarīt.
Vai tomēr varēja?

Sekundes desmitdaļā Dženas Grejas pasaule pārvēršas šaušalīgā murgā. Viņas vienīgā cerība, lai turpinātu dzīvot, ir pamest ierasto vidi un sākt visu no jauna. Džena pārceļas uz nomaļu ciematu Velsas piekrastē, tomēr viņu vēl ilgi turpina vajāt bailes, skumjas un atmiņas par nežēlīgo novembra nakti, pēc kuras viņas dzīve mainījās uz visiem laikiem.
Pamazām, pavisam lēnām, Džena atdzimst dzīvei un spēj raudzīties nākotnē. Tomēr pagātnes notikumi steidz viņu panākt un draud izpostīt visu…

Spriedzes piesātināts un emocionāli spēcīgs psiholoģiskais trilleris, kas patiks gan “Neatrodamās”, gan “Meitenes vilcienā” lasītājiem!