KRISTĪNA DODA “MIRUŠĀS MEITENES SKRĒJIENS”

mIRUSAS MEIETENEES

Te ir manas trīs atzīšanās:
1. Man pierē ir lodes atstāta rēta.
2. Es nespēju atcerēties veselu gadu no savas dzīves.
3. Mani sauc Kellena Adamsa… un tie ir pa pusei meli.
Viņa bēg… no māsīcas slepkavības, no vesela gada, ko viņa nespēj atcerēties. Viņa bēg no vīra, kurš, cerams, ir miris, no nabadzības un bailēm. Uzdodamās par Kellenu Adamsu, viņa pieņem vadītāja palīdzes darbu kūrortā Klusā okeāna ziemeļu piekrastē. Vētrainajā un viļņainajā krastā viņa cer atrast patvērumu, ko varētu saukt par savām mājām. Bet, atrodot kādas sievietes mirušo un sakropļoto ķermeni, viņa vienlaicīgi mēģina nosargāt savus noslēpumus un izmeklēt šo slepkavību… un pēc tam citu.
No angļu valodas tulkojusi Gunita Mežule.