Kustību rotaļas kopā ar suņiem Bērnu bibliotēkā

IMG_3911

Ventspils Bērnu bibliotēka otrdien, 22. oktobrī, plkst. 17.00 aicina uz kanisterapijas nodarbību, kurā šoreiz bērniem kopā ar sunīšiem būs iespēja izspēlēt dažādas kustību rotaļas.

Ja līdz šim nodarbībās bērni kopā ar četrkājainajiem draugiem apguva burtus, skaitļus, lasīja grāmatas, iepazina krāsas un dažādas valstis, tad oktobra nodarbībā būs iespēja izkustēties un izspēlēties, iesaistoties kustību rotaļās bibliotēkas pasākumu zālē. Šoreiz uz pasākumu aicināti bērni bez vecuma ierobežojuma, bet jāatgādina, ka vecāki pasākumā nepiedalās.

Pieteikties nodarbībai iespējams, zvanot pa tālruni 63627361 vai Bērnu bibliotēkā. Vietu skaits ierobežots! Aicinām vecākus izvērtēt bērna alerģijas risku pret dzīvniekiem, jo nodarbībā nav ieteicams piedalīties bērniem, kuriem ir alerģija pret suņa spalvu vai siekalām.

Kanisterapijas nodarbības Bērnu bibliotēkā notiek reizi mēnesī kopš 2018. gada marta (ar pārtraukumu vasaras mēnešos). Pasākumi notikuši gan mazākiem bērniem, sākot no 3 gadu vecuma, gan skolēniem līdz 6. klasei.

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.