Lasīs grāmatiņas kopā ar sunīšiem

24

18. septembrī plkst.17.00 Ventspils Bērnu bibliotēka aicina 1.-3. klašu audzēkņus uz pasākumu „Lasīsim kopā ar sunīšiem”, kurā bērni kopā ar četrkājainajiem draugiem no Ventspils Kanisterapijas komandas pozitīvā un nepiespiestā gaisotnē lasīs grāmatiņas, pilnveidojot savu lasītprasmi.

Nodarbības ilgums – 40 minūtes un, ņemot vērā tās specifiku, vietu skaits ir ierobežots – 15 bērni vienā nodarbībā, tāpēc nodarbībai jāpiesakās savlaicīgi, zvanot pa tālruni 63627361 vai Bērnu bibliotēkā, Akmeņu ielā 2!

Aicinām vecākus izvērtēt bērna alerģijas risku pret dzīvniekiem, jo nodarbībā nav ieteicams piedalīties bērniem, kuriem ir alerģija pret suņa spalvu vai siekalām.

2018. gada martā Bērnu bibliotēkā tika aizsākts jauns nodarbību cikls bērniem kopā ar suņiem. Martā un aprīlī pasākumā „Burtiņmācība kopā ar Vinniju un viņa draugiem” 4 – 6 gadus veci bērni mācījās burtiņus, bet maijā 1.-4. klašu skolēni pasākumā „Apceļosim pasauli kopā ar Vinniju un viņa draugiem” apguva ģeogrāfiju un izzināja katra sunīša izcelsmes valsti.

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.