Lasīšana stafetē 2018 balva arī Ventspils Bērnu bibliotēkas lasītājai

41556856_256714261569285_2582315598859993088_n

Jau ceturto gadu pēc kārtas „Apgāds Zvaigzne ABC” rīkoja Lasīšanas stafeti, kurā 7-9 gadus jauno bērnu grupā veicināšanas balvu saņēmusi arī ventspilniece Elīna Krūmiņa-Vaivade. Savukārt Ventspils Bērnu bibliotēka par atsaucību un lasītprieka veicināšanu ieguvusi pateicības rakstu.

Stafetes mērķis ir popularizēt grāmatu lasīšanu, īpašu uzmanību pievēršot jaunizdotajām grāmatām, un veicināt sarunas par grāmatām bērnu un jauniešu vidū vecumā no 7 līdz 16 gadiem.

Jauno lasītāju uzdevums Lasīšanas stafetē bija lasīt grāmatas atbilstoši savām interesēm no „Apgāds Zvaigzne ABC” sagatavotā grāmatu saraksta, iesniegt savas atsauksmes un dalīties ar tām sociālajos tīklos. Atsauksmes par izlasīto vērtēja žūrija (skolotāji, literāti un iepriekšējo Lasīšanas stafešu uzvarētāji). Darbi tika vērtēti 4 grupās: 7–9 gadi; 10–13 gadi; 14–16 gadi; dalībnieku vecāki. Lasīšanas stafete šogad norisinājās no 14. maija līdz 22. jūlijam, bet augustā tika sveikti uzvarētāji.

Ik gadus Lasīšanas stafetē iesaistās arī Latvijas publisko bibliotēku bibliotekāri, kuri palīdz piepildīt Lasīšanas stafetes dalībnieku vēlmes, sagādājot kārotās grāmatas. Šogad Bērnu iemīļotāko bibliotēku TOP 10 iekļuvusi arī Ventspils Bērnu bibliotēka. Pateicamies lasītājiem par novērtējumu! 

Vairāk informācijas par pasākumu šeit: http://www.zvaigzne.lv/lv/jaunumi/aktualitates/280607-lasisanas_stafetes_2018_nosleguma_pasakums_foto.html

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.