Lekcija “Uzvedības kultūra un tēls biznesā”

pexels-photo-1116302

Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils aicina 14.novembrī no  plkst.10.30 līdz plkst. 14.00 noklausīties Vidzemes augstskolas docentes, Dr. sc. administr., Mg. Psych. Agitas Šmitiņas lekciju “Uzvedības kultūra un tēls biznesā”.

Lekcijā tiks diskutēts par globālo pārmaiņu (tehnoloģisko, pandēmisko, ekoloģisko u. c) ietekmi uz uzņēmumu  ikdienas darba veidu un stilu un komunikāciju ar darbiniekiem. Tiks pārrunātas darba devēja prasības un gaidas no darbinieka mūsdienu realitātē- galvenās prasmes, kompetences, personības iezīmes.

Arī dažādu paaudžu cilvēkiem ir dažādas un atšķirīgas vērtības, komunikācijas stili un darba paradumi- tiks analizēta darba devēja pieeja dažādu paaudžu darbiniekiem.

Personīgā tēla veidošana īpaši svarīga pašreizējā laikā ir sociālajos tīklos- grupas dalībnieki pārrunās laba tēla veidošanas aspektus, analizēs personīgās veiksmes un neveiksmes tēla veidošanā.

Tāpat uzmanība tiks pievērsta uzvedības kultūras aspektiem lietišķajā saskarsmē. Lekcija klausāma 14.novembrī no  plkst.10.30 līdz plkst. 14.00 https://va.webex.com/va/j.php?MTID=m271e1f2ca97aaa9f2aea8a8c3a9d9a31

Lekciju vadīs Agita Šmitiņa- Dr. Sc. administr., Mg. Psych, Vidzemes augstskolas docente, organizāciju psiholoģe, karjeras konsultante, profesionālās un personīgas izaugsmes koučs, grupu trenere un lektore, uzņēmēja.

Pasākumu organizē Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils. EDIC Ventspils darbību finansē Eiropas Komisija.

 

Informāciju sagatavoja:
Vija Baško
EDIC Ventspils
Tālr.: 63623231
vija.basko@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook