Lielāka teikšana par to, kas notiek Eiropā

love

Laiki mainās un maināmies arī mēs. Arī spēles noteikumi tagad ir citi. Šobrīd Eiropas Parlamentam ir lielāka ietekme gan uz Eiropas politisko kursu, gan uz ikdienišķiem lēmumiem, kas ietekmē mūs visus. Spēcīgāks Eiropas Parlaments nozīmē lielāku ietekmi ikvienam no mums, vairāk iespēju risināt mūsu problēmas, vairāk iespēju mainīt to, kas jāmaina, un pašpārliecību saglabāt to, ko vēlamies saglabāt.

Eiropa saskaras ar lieliem izaicinājumiem. Stāties tiem pretī nebūs viegli, tāpēc ir laiks izdarīt izvēli. Tagad sistēmā ir veiktas izmaiņas, lai mums, Eiropas pilsoņiem, ir lielāka iespēja iesaistīties. Ne tikai tad, kad piedalāmies vēlēšanās, bet katru dienu.

Šobrīd Eiropas Parlaments lemj par Eiropas likumiem, kas noteikti ietekmē arī tevi. Tiek lemts par to, kā jāizlieto tavas Eiropas Savienības (ES) budžets. Ņemot vērā visu eiropiešu intereses, mums jāvienojas par ES nākotnes finansēm. Un pēc nākamajām vēlēšanām Eiropas Parlaments ievēlēs nākamo Eiropas vadību, ņemot vērā arī tavu vēlēšanās izteikto viedokli.

Šoreiz ir citādāk. Kopā mums ir vairāk ietekmes rosināt pārmaiņas.
Eiropas Parlaments un Tu. Kopā mēs varam nākt, runāt un panākt.

Vairāk šeit

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook