LIZA GĀRDNERE – AIZ AIZSLĒGTĀM DURVĪM

aiz-slegtam-durvim

VIENA CILVĒKA NĀVE PATIEŠĀM VAR BŪT NELAIMES GADĪJUMS.

DIVU CILVĒKU NĀVE IZSKATĀS PĒC SLEPKAVĪBAS.

Savās mājās atrasts nogalināts Konrads Koners. Turpat blakus atrodas viņa mīļotā sieva Īvija, kura ir abu pirmā bērna gaidībās. Viņai rokās ir ierocis. Detektīve Dīdī Vorena uzreiz atpazīst šo sievieti – abas ir tikušās pirms sešpadsmit gadiem, kad Īvija it kā nejauši bija nošāvusi savu tēvu. Dīdī netic nejaušībām.

Tomēr šī lieta nav tik vienkārša, kā sākumā šķitis. Kāpēc Īvija atsakās runāt? Kāpēc nogalinātā vīrieša pagātne ir tik aizdomīgi “tīra”? Kādu lomu abās ģimenes traģēdijās spēlējusi Īvijas šķietami perfektā māte? Atklājot arvien aizdomīgākus pavedienus, detektīvei rodas jautājums – vai Īvija ir slepkava vai… upuris.