Lugas “Vīrietis” pirmizrāde Galvenajā bibliotēkā

Piektdien, 16.martā, plkst. 13.00 Galvenajā  bibliotēkā  pensionāru biedrības “Ventspils Liedags” Senioru teātris kopā ar režisori  Līgu Porieti aicina uz iepazīšanos ar  jauno amatierteātri un lugas “Vīrietis” pirmizrādi.  Pasākumā piedalīsies arī lugas autore Zane Pamše.

Zanes Pamšes traģikomēdijas viencēliens „Vīrietis” iestudēts dažādos amatierteātros- Tārgales amatierteātrī, Gulbenes Tautas teātrī, Bradfordas teātra trupā “Saulespuķe” (Lielbritānija) un tieši ar šo izrādi savu darbību uzsāk pensionāru biedrības “Ventspils Liedags” Senioru teātris. Jāpiezīmē, ka režisore L.Poriete “Vīrieti” iestudējusi arī Tārgales amatierteātrī.

 Lugas autore Zane Pamše ir Ventspils novada pašvaldības Kultūras nodaļas vadītāja, kā arī Piltenes amatierteātra vadītāja un režisore, sarakstījusi vairākas lugas, kuras iestudētas amatierteātros gan Latvijā, gan ārvalstīs. Popularitāti guvusi Z.Pamšes sarakstītā luga pēc Ē.Hānberga darbu motīviem “Dūdotāji”, kura iestudēta vairākkārt.

 Režisore Līga Poriete savā bagātajā režisores mūžā strādājusi ar dažādiem amatierteātriem. Popes amatierteātris ar L.Porietes iestudējumu “Sirdspuķīte” ieguvis Ventspils novada amatierteātru balvu “Sapņu laiva 2017”.

 Gaidām Jūs 16.martā plkst. 13.00 Galvenajā bibliotēkā, lai  kopā paceltos  pāri ikdienai un rastu dzīvesprieku. Ieeja brīva.

Informāciju sagatavoja:
Vija Baško
Ventspils Galvenās bibliotēkas
Informācijas un bibliogrāfijas nodaļas vadītāja
Tālr.:63623231
vija.basko@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook