Mācību gada sākumam veltīti pasākumi Ventspils bibliotēkā

IMG_9461

Par godu jaunajam mācību gadam Ventspils Galvenajā, Pārventas un Gāliņciema bibliotēkā notiks dažādi pasākumi bērniem un jauniešiem, kuros kopā ar klases biedriem un draugiem varēs jautri un radoši pavadīt laiku.

2. septembrī no plkst. 14.00 līdz 18.00 Ventspils Bērnu bibliotēka aicina uz galda spēļu turnīru. Bibliotēkā pieejams plašs galda spēļu klāsts kā pavisam maziem spēļu spēlētājiem, kuri tikai sāk izzināt pasauli, tā arī bērniem un pusaudžiem. Ņem līdzi draugus un noskaidro, kurš no jums ir veiksmīgākais galda spēļu spēlētājs!

Savukārt 3. septembrī plkst. 14.00 Bērnu bibliotēkā ikvienam būs iespēja kopā ar “Erasmus+” programmas brīvprātīgā darba veicēju Anitu no Itālijas izgatavot pašiem savus rakstāmlietu trauciņus, kuros turēt skolas rakstāmpiederumus.

4. septembrī no plkst. 16.00 līdz 18.00 uz skolas uzsākšanas svinībām skolēnus gaidīs Gāliņciema bibliotēka. Šeit būs iespēja darboties radošajās darbnīcās un lasīt āra lasītavā, jo pasākums norisināsies ārā pie Gāliņciema bibliotēkas. Ikviena būs iespēja tikt arī pie glitter tetovējuma un kāda garduma.

5. septembrī plkst. 14.30 Pārventas bibliotēkā notiks radošā darbnīca bērniem “Turies, zīmulīt!”, kurā tiks veidoti zīmuļu trauciņi, kas arī būs noderīgi jauno mācību gadu uzsākot.

Uz tikšanos bibliotēkā!

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.